Analist, Patlama Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu: Rallinin Eşiğindeler!

13.869 görüntülenme
Analist, Patlama Yapacak 3 Altcoin'i Duyurdu: Rallinin Eşiğindeler!

Popüler bir kripto analisti, kripto varlık piyasaları düzeltici bir harekete tanık olurken üç altcoin hakkındaki görünümünü güncelledi. İşte detaylar…

Analist, altcoin projeleri için yükselişe işaret etti

Cred isimli analist, The Graph (GRT) ile analizine başladı. Analist, 47.800 YouTube abonesine, daha geniş kripto piyasası yükselirse, Blockchain veri endeksleme protokolünün mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 80 oranında artabileceğini söylüyor. Bunun, yapısal olarak iyi göründüğüne dikkat çekiyor.  Ancak kısa vadeli hareketi açısından analist, GRT için 0.14 ve 0.15 dolarlık aralığın “çok açık” olduğunu aktarıyor.

Türk Analistler, Bu 14 Altcoin İçin Önemli Tahminler Yaptı!

Eğer piyasada bir kırılma yaşanmazsa, bir sonraki geniş zaman dilimindeki yükseliş alanının uzakta olduğunu iddia ediyor. Ancak uzun vadede yükseliş açısından 0.30 dolara işaret ediyor. Yazım sırasında Kriptokoin.com verilerine göre GRT’nin 0.15 dolarda olduğu göz önüne alınırsa analist, GRT’de 2 katlık bir yükseliş bekliyor.  Ayrıca daha geniş piyasa koşulları buna izin veriyorsa ve klasik bir kırılma ve yeniden test türünden bir sapmayı engelleyen bir yeniden test olasılığına işaret eden analiste göre, bunun olması için oldukça fazla alan var. Yine uzun vadede analist, GRT’de yüzde 80’lik bir ralli olasılığına dikkat çekiyor.

Avalanche için yüzde 30’luk yükseliş

Ardından analist, Avalanche’a (AVAX) işaret etti. Cred’e göre, Ethereum (ETH) rakibi günlük grafikte “ders kitabı” destek ve direnç seviyeleri gösteriyor. Cred, Avalanche’ın 21.50 dolar civarındaki direnç seviyesinin üzerine çıkması durumunda mevcut seviyelerden yüzde 30’un üzerinde değer kazanabileceğini söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Gelecekteki bu direnç kırılması [21.50 dolar civarında] ile bir sonraki direnç [27 Dolar civarında] arasında manevra yapılacak türde hedefler veya alan açısından bakarsak, dürüst olmak gerekirse oldukça fazla alan var. Bu [21,50 dolar] çok büyük bir seviye, bu yüzden coinden oldukça büyük bir hareket beklerdim. Ayrıca geniş zaman dilimi pivotu ile bir sonraki kırılma alanı arasında yüzde 30’a yakın bir mesafe varsa, bu kesinlikle dikkat etmeye değer.

Önümüzdeki Günlerde Sıçrama Beklenen 5 Altcoin Bunlar!

Polkadot için sırada neler var?

Birlikte çalışabilirlik Blockchain’i Polkadot’a (DOT) dönen analist, piyasa değerine göre 14. en büyük kripto varlığının haftalık grafikteki en yakın direnç seviyesini yeniden test etmesi durumunda mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 28 kazanabileceğini söylüyor. Analist, “Yeniden test seviyeleri söz konusu olduğunda, 6,80 doların altında kapanmayan herhangi bir haftalık grafik, bu bağlamda teknik olarak yükselişi yeniden test eden bir mumdur,” ifadelerini kullanıyor.  Şu anda 7 dolar civarında seyreden Polkadot için analistin hedefi 9 dolar civarında yer alıyor. Sonuç olarak, piyasanın nasıl hareket edeceğini zaman gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analist: Sıradaki Boğa Koşusunda Bu Altcoin Başı Çekecek!
Analist: Sıradaki Boğa Koşusunda Bu Altcoin Başı Çekecek! Kripto paralara yönelik çektiği videolarla öne çıkan Youtuber ve analist Ben Armstrong, son zamanlarda bir altcoin projesine odaklanmış gibi duruyor.  İşte analistin beklentileri ve analizinin detayları… Analistin odağında popüler altcoin MATIC var Ünlü kripto YouTuber’ı Ben Armstrong,...
Aslı Dinçer 1 ay önce