Büyük BTC Düşüşünü Öngören Analist, Portföyündeki 11 Altcoin’i Açıkladı!

943309
943309
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ABD’de vadeli işlem tabanlı bir Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) başlatılmasına karşı çıkmadığını bildirmesinin ardından Bitcoin fiyatı, Bitstamp’te 60.000 dolar seviyesine ulaştı. Bitcoin ayrıca marketin %46,40’ını domine ediyor ve büyük hacimli altcoin projelerinin yanında haftalık %10’u aşan kazançla sadece Polkadot (DOT)’un gerisinde.

Altcoin yatırımcıları da Bitcoin’in ardından kendini gösterebilecek kripto para adaylarını arıyorlar. Şu anlık en başarılıları arası DOT ve MATIC yer alırken, Bitcoin’de büyük çöküşü başarılı bir şekilde öngören analist Erhan Ünal, 11 altcoin’den oluşan altcoin sepetini paylaştı.

Erhan Ünal, güncel altcoin portföyünü paylaştı

Bitcoin fiyatı eski zirvesi 60.000 dolar civarında işlem görürken, ünlü Türk analist Erhan Ünal 36.000 dolar seviyelerine doğru yaşanacak bir düşüş için uyaran analistler arasındaydı. Bu dönemde, BTC’den 100.000 dolar beklentileri kuvvetlendiği ve Nisan-Mayıs zirvelerinde %40’lık kar oranları elde edildiği için, Erhan Ünal’a tepkiler de büyük oldu. Ancak analist, tahminlerinin arkasında durdu ve 2021’in sert düzeltmesi öncesi herkesi uyardı.

Şimdi Erhan Ünal Bitcoin’de 60.000 doları kutlarken takipçileriyle 11 altcoin projesini paylaşıyor. Listenin en dikkat çeken kriptoları fan token’lerden CHZ ve FB oldu. Analist gönderisinde tahsis için oranları takipçilerine bıraktı. 15 Ekim tarihli Erhan Ünal’ın altcoin portföyü böyleydi:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Büyük BTC Düşüşünü Öngören Analist, Portföyündeki 11 Altcoin’i Açıkladı!