Reklamı kapat

3 Kez Bilen Analist: Ripple Bu Seviyelere Zıplayabilir!

0 görüntülenme

İsabetli tahminleriyle bilinen bir kripto analisti, SEC davasına dayanarak Ripple (XRP) fiyatının %50 dalgalanacağını söyledi.

Ripple yatırımcıları SEC’e karşı potansiyel bir zaferden umutlu

Davadan son gelişmelerde, bölge mahkemesi yargıcı Yargıç Analisa Torres, 29 Eylül’de komisyona SEC’in kurumsal finans bölümünün eski müdürü William Hinman tarafından kaleme alınan belgeleri serbest bırakmasını emretti. Hinman, daha önce Ethereum hakkında menkul kıymet olmadığını söylemişti. Ripple’ın savunması, Hinman’ın yazılarına dayanarak XRP’nin de menkul kıymet olmadığının işlenmesi. Bu SEC’in Aralık 2020’deki davada iddia ettiklerinin tam tersi.

XRP, o zamandan beri Coinbase ve Bitstamp dahil birçok düzenlenmiş kripto borsasından delist oldu. Teknik açıdan, XRP fiyatının bu nedenle rakiplerine kıyasla düşük değerde kaldığını görüyoruz. Olası bir Ripple galibiyeti, Yargıç Torres’in emrinden bir gün sonra tokenin %20 arttığı göz önüne alındığında, bunu değiştirebilir.

Teknik açıdan %50’lik ralli hala uzakta

Özellikle, Ripple şimdi çok yıllı azalan trend çizgisi direncini test ediyor. Hepsi 0,57 dolar civarında dönüyor. Bir Ripple galibiyeti, XRP’nin bu birleşmenin üzerinde kararlı bir şekilde kırılmasına yardımcı olacak.

Böyle bir kırılma, XRP’nin Ekim fiyatından %50’nin üzerinde bir artışla 0,72 dolar civarında bir sonraki Fib çizgisine doğru yükselmesine neden olacak. Tersine, bir geri çekilme, XRP’yi mevcut fiyat seviyelerinden %35 düşüşle 0,31 dolar olan önceki destek seviyesine düşürebilir.

İsabetli tahminleriyle bilinen analist Ripple için %50 ‘düşüş’ öngördü

Kriptokoin.com olarak aktardığımız DonAlt’in isabeti tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Bağımsız piyasa analisti DonAlt, ” XRP temelde bir mahkeme davasıdır” diyor. Teknik kısımda analist, rallinin mümkün olduğunu söylüyor:

Eğer davayı kazanırsa XRP fiyatı roket gibi uçacak. Kaybederlerse güzel bir -%50 mum olacak. Ayrıca, bir XRP kaybı diğer kriptoları saldırılara karşı daha savunmasız hale getirecek, bu yüzden onları neşelendirseniz iyi olur.

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Önemli Ripple Tahmini

Diğer yandan, Santiment’e göre, XRP ağında 6 Ekim’de oluşturulan yeni adresler toplam 2.773 ile ağın 2 Temmuz’da oluşturulan 2.866 yeni adresten bu yana gördüğü en yüksek seviye oldu. Ağdaki yeni adreslerdeki bu ralli, XRP fiyatını 0,52 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya zorladı. Bu nedenle, çoğunlukla aynı gün kayıp kaydeden kripto piyasasının geri kalanından “hafif bir ayrışma” başlıyor.

CoinMarketCap verilerine göre, XRP bu yazı itibariyle 0,47 fiyat bölgesinin üzerinde işlem görüyor. Şu anda, son 24 saatte %7’lik bir büyüme ile 0,525 dolardı. Ayrıca, varlığın işlem hacmi aynı dönemde %60 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SHIB Yeni Tarihi Duyurdu: 6 Ekim Neden Kritik? Popüler meme coin’i Shiba Inu’nun (SHIB) merakla beklenen Shiba Eternity Download Day yaklaşıyor. Kripto piyasasının az da olsa ivme kazandığı son günlerde, bu gelişmenin SHIB için büyük katalizörler olması mümkün mü? Shiba Eternity Download Day’in katalizör olması...
Vural Erkan 2 ay önce