Efsane Analist, Sepetindeki 5 Altcoin ve Tahminlerini Paylaştı!

Analist, Sepetindeki 5 Altcoin Tahminler
Analist, Sepetindeki 5 Altcoin Tahminler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takip edilen kripto analisti Michael van de Poppe, güncel analizlerinde dalgalı altcoin portföyünden son durumu paylaştı. Portföy şu anda %16 zararda ve mevcut piyasa koşullarına karşı koymak için yeni stratejiler geliştiriyor.

Michael van de Poppe, 1.000 dolarlık altcoin portföyünü açıklıyor

Teknik analist, geçen hafta başladığı 1.000 dolarlık altcoin portföyünün şu anda su altında olduğunu bildirdi. Portföy, LINK ve CRV gibi yüksek hacimli 5 altcoin’den oluşuyor. Poppe’nin güncellemelerine göre altcoin sepeti şu anda büyük ölçüde zararda. Ancak Poppe, portföyünü birkaç aydır elinde tuttuğunu belirterek gelecek konusunda iyimser olmaya devam ediyor.

Buna göre analist, Chainlink (LINK), Curve (CRV), Cosmos (ATOM), Axie Infinity (AXS) ve Lux arasında dağılan 1.000 dolarlık portföye sahip. Van de Poppe, ilk ralli adayının LINK olduğunu söylüyor.

Poppe, Chainlink’in bir aralıkta konsolide olduğunu ve stratejisini ayarlamadan önce yükselmeye başlamasını beklediğini belirtiyor. Bu arada Lux, önemli ölçüde düşen tek altcoin ve ek fırsatlar sağlamak için Chainlink ile takas edilebilir. Ancak LINK, pozisyonları satın almak için kullandığı alan etrafında konsolide olduğundan, sadece tutunuyor ve piyasanın dönmesini bekliyor.

Mevcut piyasa durumunun analizi

Poppe, potansiyel bir dip yapısı oluşturdukça piyasaların daha da düşebileceğini söylüyor. Altcoinlerin çoğu şu anda kritik destek seviyelerini tutmakla meşgul. Analist, yeni fırsat alımlarının ancak direnç seviyelerimim aşıldıktan sonra ortaya çıkabileceğini söylüyor. Ayrıca, tüm pozisyonların şu anda dipleri süpürme potansiyeline sahip bir dip prosedüründe olduğuna dikkat çekiyor.

Analistler olumlu bir kısa vadeli gelecek konusunda hemfikir

Kriptokoin.com olarak, sektörden pek çok kıdemli ismin bankacılık krizi ortamında Bitcoin’den sert bir yükseliş beklediğini aktardık. Coinbase’in eski CTO’su Balaji S. Srinivasan, geçen hafta 7 haneli uçuk BTC tahminlerini paylaştı.

BTC şu anda beklentilerin büyük bir bölümünü karşılıyor. Lider kripto, haftalık kazancını %30’un üzerinde çıkardığı 28.000 dolar bölgesinde işlem görüyor. Geçtiğimiz haftalarda bankacılı krizini fırsata çevirmeden önce 20.000 doların altında gerilemişti.

Van de Poppe altcoin seçimi Axie Infinity (AXS), bu hafta sert hareketler yapabilir

Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC) 20 Mart’ta başladı ve geniş bir geliştirici ve oyuncu kitlesi tarafından yakından takip ediliyor. Konferansa katılım sağlayacak Gamefi Coin’lerden biri olan AXS, Bitcoin’e karşı güçlü bir ivme kazandı. Bitcoin’in haftalık ölçekte %17 yükseldiğini gösteren son raporlar, AXS’nin %18,6 ile bir adım önde olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsane Analist, Sepetindeki 5 Altcoin ve Tahminlerini Paylaştı!