Shiba Inu İçin Uyaran Analist, Ralli Yapacak Coinleri Paylaştı!

Shiba Inu İçin Uyaran Analist, Ralli Yapacak Coinleri Paylaştı!
Shiba Inu İçin Uyaran Analist, Ralli Yapacak Coinleri Paylaştı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakından takip edilen kripto para analisti son paylaşımını gerçekleştirdi. Daha önce meme coin Shiba Inu (SHIB)’de ralli olacağını söyleyen isim bu coin’lere dikkat çekiyor. Kripto analisti, sosyal medya üzerinde en çok konuşulan altcoin projelerini gözlemliyor. Ripple ekosisteminin XRP’si ve Ethereum tabanlı bu altcoin’de potansiyel bir ralli yaşanacağını tahmin ediyor. Kriptokoin.com olarak analistin listesinde yer alan coin’leri sizlere aktarıyoruz.

Kripto para analisti bu coin’lerle ilgili beklentilerini paylaştı

Altcoin Sherpa olarak tanınan kripto para analisti, Twitter hesabındaki 186 bin takipçisiyle yeni bir tahmin paylaştı. Bitcoin (BTC) fiyatının belirli bir aralıkta işlem görmeye devam etmesiyle XRP’nin yükseleceğini söylüyor. XRP’de gerçekleşecek bir ralli adına iyi bir temel oluşturduğunu belirtiyor. Mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 20’lik bir kazanç olacağını ve yaklaşık 0,55’lik bir yukarı hedef belirledi. Analist tweetinde şu ifadelere yer verdi:

XRP fiyatı Makul görünüyor, bir süredir bu grafiği kontrol etmedim. Diğerlerinden önce iyi bir performans sergiledi. Ayrıca sağlamlaşıyor gibi duruyor. BTC istikrarlıysa bunun başka bir hamlesi olduğunu düşünüyorum.

Altcoin Sherpa’nın listesinde yer alan diğer bir altcoin ise, Chiliz (CHZ). Kripto analistine göre CHZ, daha uzun zaman dilimlerinde aşağı yönlü bir baş ve omuz formasyonu oluşturabilir. Ancak kısa vadede, mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 37’lik bir kazanım sağlayacağını söylüyor. Bununlar birlikte, 0,33 dolar aralığına kadar başka bir yükselişin yaşanacağını söylüyor.

CHZ’e baktığımızda biraz korkutucu. Çünkü daha yüksek zaman dilimlerinde H&S gibi görünüyor. Ancak bence bu başka bir koşuyu başlatabilir. Girişleri izliyor olacağım.

Analist Shiba Inu fiyatı için yeniden ralli bekliyor

Ayrıca analist, Dogecoin’de (DOGE) yaşanan geçtiğimiz hafta ki patlayıcı ralliye dikkat çekiyor. Ralli ile birlikte, bazı yatırımcılar en büyük rakibi Shiba Inu’nun (SHIB) aynı şeyi yapmasını bekliyor. Altcoin Sherpa’nın bazı potansiyel hedefleri bulunsa da, önemli SHIB rallileri adına beklediğini söylüyor. Analist şu ifadelere yer verdi:

Shiba Inu (SHIB) işte benim seviyelerim. Shiba Inu’nun DOGE’ye yetişip yetişmeyeceği belirleyecek. Şahsen bu koşuda gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Elon Musk’ın söylemleri bence ana katalizör.

Shiba Inu

Popüler analist, lider kripto para Bitcoin’e de bakıyor. BTC’deki mevcut fiyat hareketinin şuan için 23 bin dolar ila 25 bin dolar aralığında oldukça büyük bir fiyat dürtüsü önerdiğini söylüyor.

Görmesi gerçekten ilginç olan bir şey, 4 saatlik EMA’lar (Üstsel Hareketli Ortalama). Büyük zamanı sıkıştırıyorlar ve aylardır göründükleri en iyi görünüme sahipler. Burada pek çok konsolidasyon var ve bu yüzden orta vadede her şeyin hala iyi göründüğünü düşünüyorum. 23 bin dolar ila 25 bin dolara kadar çıkacağımızı düşünüyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu İçin Uyaran Analist, Ralli Yapacak Coinleri Paylaştı!