Analist “Yeni Ralli Geliyor” Dedi ve SHIB’te Bu Seviyelere İşaret Etti!

shib degerli istiraki duyurdu yeni doruklar geliyor edrTZGOC
shib degerli istiraki duyurdu yeni doruklar geliyor edrTZGOC
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu fiyatı, bu ayın başlarındaki muazzam boğa koşusunun ardından yatay hareket ederken konsolide olmaya devam ediyor. SHIB, bir yükseliş formasyonun ortaya çıkmasının ardından %20’lik bir ralliye yaklaştığı için bir satın alma fırsatı sundu. Analist Sarah Tran’a göre devamı için bu teknik seviyeler takip edilebilir…

SHIB fiyatı 0,00003543 dolara tırmanmayı bekliyor

Shiba Inu fiyatı 4 saatlik grafikte ters baş-omuz formasyonu oluşturdu. Teknik oluşum, SHIB formasyonun boyun çizgisinin üzerinde 0.00002946 dolar seviyesinde yükseldiğinde, 7 Ekim’in yükseği olan 0.00003543 dolara doğru %20’lik bir kırılma olduğunu gösteriyor. Bu nedenle analiste göre, son engelin üzerinden ivme kazanana kadar, yatay eğilim göstermeye devam edebilir.

Meme Coin Çılgınlığı: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Yükseliş eğilimi destekleyen sinyallerde mevcut. Örneğin, 7 Ekim’deki yükselişten bu yana oluşan azalan direnç trend çizgisinin üzerindeki kırılma. Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı yukarıda belirtilen iyimser hedefe ulaşmadan önce, iki büyük engel var:

  • 13 Ekim’in tepesi ve 11 Ekim’in tepesi sırasıyla 0.00003073 dolar ve 0.00003200 dolarda.

Shiba Inu, %42’lik formasyon hedefine ulaşabilir

Shiba Inu fiyatı da, SHIB’nin yukarı doğru kararlı bir hareket yapması durumunda ölçülen %42’lik bir ralli ile simetrik bir üçgen formasyonu oluşturuyor gibi görünüyor. Analiste göre SHIB direnç trend çizgisinin üzerine çıksa da, üçgen formasyonun üst trend çizgisinin etrafında zaman geçirebilir. Satın alma emirlerin ani bir artış, Shiba Inu fiyat dilimini ters baş-omuz çizgisinin üzerinde görebilir ve sonunda %20’lik bir ralliye hazırlanabilir.

Bununla birlikte, SHIB zayıflık yaşar ve momentumunun aşağı yönde döndüğünü görürse, Shiba Inu fiyatı grafikteki modelin sağ omzuna doğru düşebilir ve yükseliş görünümünü bozabilir. Bu durumda analiste göre bu 3 teknik model takip edilebilir:

  • Shiba Inu fiyatı için ilk savunma hattı, 0,00002826 dolardan 21 dört saatlik Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile çakışan azalan trend çizgisinde. Sağ omzun en düşük seviyesi olan 0.00002712 dolara düşmeden önce, 50 adet dört saatlik SMA’da 0.00002739 dolardan ek destek ortaya çıkacak.
  • SHIB bu seviyenin altına düşerse, daha fazla konsolidasyona işaret eden simetrik üçgen formasyonuna geri düştüğü için SHIB boğaları bozguna uğrayabilir.
  • Ek satış baskısı, Shiba Inu fiyatının daha fazla düşmeden önce 0,00002626 dolardan 100 dört saatlik SMA’ya doğru çöküşünü görebilir ve artan destek trendi çizgisini 0,000002497 dolar olarak etiketleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist “Yeni Ralli Geliyor” Dedi ve SHIB’te Bu Seviyelere İşaret Etti!

Yorumlar kapalı.