Analist Uyardı: Bitcoin’de Hafta Sonuna Kadar Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bitcoin price prediction
Bitcoin price prediction
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analiste göre, Bitcoin fiyatı önümüzdeki hafta sonuna kadar 38.000 dolara doğru düşüş eğiliminde. Bitcoin fiyatı düşüş üçgeninde ve düşüş trendinde kaldı. Çıkış yapmak isteyen boğalar, ertesi gün yoğun satış eylemiyle karşılandı. Aşağıda bir kırılma ile 40.750 dolara yeniden test edilmesi, %6’lık bir devalüasyona daha kapı aralıyor. Analist Filip L.’nin görüşlerinin ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Bitcoin fiyat hareketi

Bitcoin (BTC) fiyat hareketi şu anda Bitcoin’in Eylül ayının başından beri içinde bulunduğu düşüş eğiliminin üstesinden gelme girişimlerinde boğaları tuzağa düşüren ayılar tarafından kontrol ediliyor. Analiste göre, ayı üçgeninin tabanının yeniden test edilmesi, yakın zamanda 40.750 dolar civarında olacak gibi görünüyor. Daha düşük bir kırılma, ayıların bir sonraki destekleyici seviyeyi 38,073 dolardan zorlamasını sağlayacaktır görüşünde analist. Bitcoin fiyat hareketi boğaları tekrar tekrar tuzağa düşürüyor.

Bitcoin fiyatı, Eylül ayının çoğu için ayıların elinde. Fiyat hareketinin son gelişmesinde, boğaların trendin dışına çıkma şansı olmadı. Bunun yerine, girişimleri boğaları tuzağa düşüren ve ardından uzun pozisyonlarında büyük kayıplarla onları eyerleyen ayılardan gelen bol ateş gücüyle karşılandı. 18 ve 23 Eylül’de BTC fiyat hareketinde durum buydu. Boğalar, her iki tarihte de bir çıkış için koşmaya çalıştı. 18 Eylül’de 48.742  dolarda yanlış bir kırılma meydana geldi ve 23 Eylül’de 44.694 dolarlık aylık pivot reddedildi ve düşüş üçgeninin tabanına doğru 50.750 dolarda azalan kazançlarla karşılandı.

BTC/USD daily chart

Piyasa hissiyatı net değil

Analist Filip L.’ye göre, piyasalardaki genel hissiyat risk alma veya risk alma konusunda net olmadığı için, düşüş üçgeninin bir kılavuz olarak BTC fiyat hareketinde daha fazla yan hareket olmasını bekleyin. Bazın 40.750 dolarda yeniden test edilmesi yakın görünüyor ve piyasaların geçen Salı gibi bir başka düşüş günü olması durumunda daha düşük bir kırılma çabucak yapılabilir. Analiste göre, oradan, 38.073 dolara düşüşü yapmak çok uzak değil. Bitcoin’deki boğalar, uygun indirimle biraz BTC almadan önce beklemek ve kenarda durmak isteyecektir. Analiste göre, piyasa hissiyatı tam riske dönerse, çoğu alıcının tetiği oldukça hızlı bir şekilde çekmesini ve düşüş üçgeninden kurtulmaya çalışmasını bekleyin. Aylık Pivot’un 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile birlikte oturduğu 45.440 dolar civarında bir ilk duraklama öngörülmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Uyardı: Bitcoin’de Hafta Sonuna Kadar Bu Seviyeleri Bekleyin!