8’den Fazla Bilen Analist, Yükselecek 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

94ebf27ce7a8f69b97d015eaacd36b18
94ebf27ce7a8f69b97d015eaacd36b18
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti Smart Contracter, yeni BTC ve altcoin tahminlerini paylaştı. Analist, Bitcoin (BTC) için büyük bir yükseliş öngörüyor ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) da artacağını tahmin ediyor.

Smart Contracter: Doğrudan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyoruz!

“Smart Contracter” ismiyle bilinen analist, 173.500 Twitter takipçisine, Bitcoin’in derin bir düzeltme yapmadan tüm zamanların en yüksek seviyelerine fırlamak üzere olduğunu söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Görünürde önemli bir BTC düzeltmesi yok. Doğrudan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyoruz. Piyasalar size dipleri keskinleştirmek için nadiren ikinci bir şans verir.

Balinalar, Bu Altcoin Projesinden Stokluyor!

Smart Contracter: Ethereum 3.700 doların üzerine çıkmaya hazır

Smart Contracter bir BTC grafiği çizerken, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 70.000 dolara yükseldiğini öngörüyor. Analistin tahmini, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga Teorisine dayanıyor.

Ethereum’a (ETH) gelince kripto analisti, lider altcoin projesinin yükselişe geçen bir düşük kurulum oluşturduğunu ve şimdi 3.700 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH’ye (4 saatlik zaman dilimi) eklenen güzel 0.618 testi ve daha düşük bir kurulum… Yakında patlak verir.

Bloomberg: Kurumsal Dopingle Bu Altcoin, Bitcoin'i Devirebilir!

Smart Contracter, popüler altcoin Solana’yı da yakından takip ediyor

Kripto stratejisti, hem Bitcoin hem de USD çiftlerinde düzeltme süresinin neredeyse bittiğine inandığı Solana‘yı da yakından takip ediyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SOL’da bir sonraki hamle >%100 bence olacak…

İşte Smart Contracter’ın BTC ve altcoin başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti.

Popüler Analist, Tutacağı 8 Altcoin'i Paylaştı!

Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini yakından izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

8’den Fazla Bilen Analist, Yükselecek 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Yorumlar kapalı.