Reklamı kapat

10’dan Fazla Bilen Analistler: Bu 2 Altcoin Fırlamaya Hazır!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 gün önce
63 görüntülenme
Analistler: 2 Altcoin Hazır

2018 Bitcoin dibini önceden bildiren analistler, iki köklü altcoin projesi için teknik görünümü güncelliyor. Tahminler Bitcoin’in 16,500 doların altında zaman geçirdiği dönemde geldi.

Smart Contracter, iki altcoin projesinde bu haberleri bekliyor

Analistin isabetli tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Smart Contracter, güncel analizlerinde, Ethereum ve Litecoin’ın mevcut görünümünü ele aldı. Litecoin’in birikim aşamasından çıktığını ve 2023’te gerçekleşecek halving döngüsünü beklediğini söyledi. Litecoin bu tarihte madencilik ödüllerini yarı yarıya indirecek. Analist bunun fiyat kırılmasına yardımcı olacağını tahmin ediyor.

Smart Contracter, daha önce LTC fiyatının halving öncesinde Bitcoin’e benzer fiyat hareketleri kaydettiğini söylemişti. İstatistiksel olarak şu benzerlikleri vurguladı:

BTC, halving’den yaklaşık 500 gün önce dibe vurma eğilimindedir, bu nedenle LTC’deki bu birikim patlaması, bu birikimin zaten üç aylık olduğu ve LTC halcing’e sadece 227 gün olduğu düşünüldüğünde mantıklı olmaya başlar.

Smart Contracter, LTC fiyatında 98 doları bekliyor

Litecoin şu anda piyasa değerine göre 13.sırada 74.69 dolardan işlem görüyor. Analist, önümüzdeki günlerde aşağıdaki teknik nedenle 98 dolara temas edeceğini söylüyor:

LTC, çok aylık birikim patlamasının ÜZERİNDE güzel bir kabul gösteriyor ve bence sahte olma ihtimali oldukça düşük. Hâlâ herhangi bir düzgün yapıdan/direnişten %25 (98 dolar) gibi çok uzaktayız.

DonAlt’ın da Litecoin için devasa hedefleri var

Bir diğer tanınan kripto analisti DonAlt, Litecoin’in yükselişte olduğunu ve Mayıs 2021’de ulaştığı yaklaşık 400 dolarlık ATH fiyatını hızlıca kırabileceğini söylüyor. Litecoin’in ilk yüksek fiyat hedefi 160 ile 200 dolar arasında değişiyor. Bu da LTC’nin mevcut fiyatına göre %156’ya varan potansiyel bir ralliyi temsil ediyor. DonAlt, daha yüksek seviyeler için şunları söylüyor:

Hedef olarak, 100 dolar satış yapmayı düşünmüyorum. Bir yer arıyorum… 160 ila 200 dolar arasında. Yaklaşık 300 dolar, belki 400 dolar benim için ilginç olurdu. Bunun tüm zamanların en yüksek seviyesini yaptığını görebiliyordum. Boğa piyasası sırasında gerçekten çok fazla bir şey yapmadı. Şu anda bunu gerçekleştirmek için ayarlanmış bir çizelgeye sahip.

Ethereum (ETH) ne durumda?

Ethereum gelince, lider altcoin hakkında iyimser olduğunu söyleyen analist, rotanın büyük ihtimalle yukarı yönde aldığını söylüyor. Smart Contracter’a göre Ethereum BTC çiftinde güç kazanmayı başardı. Analist, Ethereum’un muhtemelen yukarı yönde kırdığı trend direncinden 1,300 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Bu seviye ETH için sıradaki direnç bölgesi olacak.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Litecoin şu anda 80 doların altında işlem görüyor. Muhtelemen 2023 Ağustos ayında gerçekleşecek halving öncesinde ivme kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dogecoin Mucidi: Büyük Bir Yükseliş
Dogecoin Mucidi Öngörülerini Paylaştı: Büyük Bir Yükseliş… Dogecoin kurucularından Billy Markus, bu hafta Reddit’te yazdığı bir mektupta, şaka olarak yarattığı kripto para birimine artan ilgiden bahsetti. Dogecoin kurucu ‘anlayamadığını’ söylüyor Billy Markus, Dogecoin’i yarattığı sırada Adobe mühendisi Jackson Palmer ile birlikte IBM’de çalışan bir...
Buğra Çağlar 3 gün önce