Analistler Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin Alınmamalı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
2.130 görüntülenme
Analistler 3 Altcoin Alınmamalı

Kripto analistleri, 13 Mart haftasında uzak durulması gereken 3 altcoin projesini listeledi. New York Eyaleti Başsavcısı Letitia James’in Kucoin baskısı ve küresel banka krizleri ikinci bir satış dalgasına yol açabilir.

13 Mart haftasında bu 3 altcoin projesine dikkat

V.Systems (VSYS)

VSYS şu anda günlük ve aylık olarak sırasıyla %5 ve %52 kazanç gösteriyor. Piyasadaki son artışı nedeniyle, şu anda piyasa değeri açısından 915. sırada yer alıyor. Öte yandan, haftalık grafiği %25,05’lik bir kayıp gösteriyor ve şu anda 0.00204 dolardan işlem görüyor.

Veritabanı ve cloud hizmetlerine odaklanan bir Blockchain altyapı sağlayıcısı olan V.Systems (VSYS), yüksek performanslı para basımı, işlem işleme ve akıllı sözleşme işlevlerini mümkün kıldığını iddia ediyor; ancak, yavaş teknolojisi ve benimsenmesi nedeniyle, Weiss Crypto Ratings’ten yalnızca ‘E-‘ notu aldı.

Weiss Crypto Ratings, önemli riskler almaya istekli bireysel yatırımcılar, kullanıcılar ve diğerleri dahil olmak üzere kripto para birimi alanındaki tüm paydaşlar için tasarlanmış kripto para derecelendirme sistemidir. Kırmızı çizgiye yaklaşan diğer altcoin projeleri şu şekilde:

Ultrain (UGAS)

Sürdürülebilir bir ekosistem inşa eden ve diğer Blockchain platformlarının ölçeklenebilirlik ve performans sorunlarını denemek ve çözmek için kriptografideki yenilikleri kullanan çeşitli endüstriyel uygulamalara olanak tanıyan Ultrain (UGAS), bu hafta kaçınılması tavsiye edilen altcoin’ler arasında. UGAS fiyatı zaten geçen haftadan bu yana düşüş trendini sürdürüyor.

Piyasada makul bir ivmeye sahip olmasına rağmen fiyatı geçen haftaya göre %14,65 ve önceki 30 güne göre %83,49 arttı. Fakat, teknolojisi ve benimsenme derecesi hala çok düşük (Twitter’da yalnızca 4.000 takipçisi var) ve piyasa değeri tüm kripto para birimleri arasında 1.854. sırada yer alıyor. Son 24 saat içinde %10 düşüşle yazım sırasında 0.00149 dolardan işlem görüyor.

Tokenomy (TEN)

Tokenomy (TEN), token değişimi ve kitle fonlaması platformu aracılığıyla finansal katılımı teşvik etmeyi ve girişimcilere alternatif finansman ağlarına erişim sağlamayı amaçlıyor. Yine de yavaş benimsenmesi, ekibinin yakın zamanda çeşitli teknoloji pozisyonları için bir iş ilanı yayınlamasına rağmen, aktif olarak işlem gören tüm kripto para birimleri arasında çok düşük bir puan kazandı.

Piyasa büyüklüğüne göre 996. kripto para birimi şu anda önceki 24 saate göre yaklaşık %2 artışla 0.0218 dolardan işlem görüyor. Hafta içinde çift haneli ralli yaptığını belirtelim. TEN fiyatının düşüşü, Bitcoin’in Silicon Valley Bank iflasının ortasında toparlandığı bir dönemde geldi. Kriptokoin.com olarak bankanın mevcut durumu hakkında son gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

2 Altcoin Sıradaki LUNA mı Sıfıra Gidiyor
Bu 2 Altcoin Sıradaki LUNA mı? Sıfıra mı Gidiyor? Kripto para piyasası, Mayıs 2022’de Terra LUNA-UST’nin başına gelenlerden sonra stablecoin’lere karşı mesafeli davrandı. Şimdi korkulan oluyor ve bazı stablecoin’ler tekrar dolar sabitliğini kaybetmeye başladı. Yeni bir LUNA çöküşü daha mı geliyor? DeFi uzmanları cevaplıyor Twitter’dan deneyimli...
Buğra Çağlar 2 hafta önce