Analistler, Ripple ve Bu 5 Altcoin’e İşaret Etti: Çıldırmak Üzereler!

bu altcoin onumuzdeki gunlerde bitcoini geride birakabilir
bu altcoin onumuzdeki gunlerde bitcoini geride birakabilir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir kripto YouTube kanalı Altcoin Daily’nin analistleri, Bitcoin ve beş altcoin’in patlamaya ve yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır olduğunu söyledi. Analistler özellikle, Internet Computer (ICP), Ripple (XRP), UniLayer (LAYER), Chainlink (LINK) ve Flow (FLOW) dahil olmak üzere “çıldırmak üzere” olan beş altcoin projesine işaret ediyor.

Altcoin Daily analistleri, şimdi Bitcoin için doğru zamanın olduğunu söylüyor

Altcoin Daily, ünlü altın böceği Lawrence Leopard’a atıfta bulunarak, şimdi Bitcoin için en büyük satın alma fırsatı olduğunu söylüyor. Kendini Bitcoin savunucusu ilan eden Leopard, altın işindeki birçok kişinin “Bitcoin’i anlamak için zaman ayırmadığını” söylüyor. Ayrıca kripto para birimini “inanılmaz bir yenilik” ve “şu anda sistemdeki en yüksek sesli yangın alarmı” olarak nitelendirdi. Ek olarak, “ledger”ın (dağıtık defter) değiştirilemez ve “konsensus” (triple entry accounting) ile manipülasyondan muaf olduğunu söyledi. Öte yandan, merkez bankalarının altın üzerindeki kontrolü kötüye kullandığını, bu yüzden Bitcoin’in hala ATH seviyesine ulaşmadığını belirtti.

Ripple Kâhini: Bu 3 Altcoin, Dibe Vurup Ordan Sıçrayabilir!

Altcoin Daily tarafından öne çıkan önemli noktalar

Altcoin projelerine gelince, Dfinity, yıl sonuna kadar ICP fiyatında Bitcoin akıllı sözleşmelerini başlatmayı planlıyor. Hareket, Bitcoin’i DeFi ve Web 3.0’da kullanılabilir hale getirmek için daha geniş ölçekli bir endüstri girişiminin parçası. Yazım sırasında, piyasa değerine göre 22. sırada yer alan ICP, 45.24 dolardan işlem görüyordu.

Ripple (XRP) dördüncü sırada

Altcoin Daily’nin listesinde dördüncü sırada Ripple yer alıyor. Ripple hala SEC düzenlemeleri ile sorunlar yaşıyor. Hararetli davaya rağmen, CBDC çözüm uygulaması gibi belirli gelişmelerin ardından Ripple topluluğunda iyimserlik devam ediyor. Ripple ayrıca yakın zamanda yerel bankalara işlem yapabilme konusunda yardımcı olmak için Tayland’a da genişledi.

İşte Ethereum Katili 7 Altcoin!

Üçüncü sırada UniLayer var

Altcoin projelerinin üçüncüsü, daha büyük bir merkezi olmayan ticaret deneyimi sağlayan multi-chain platform UniLayer oluyor. Projeden gelen en son büyük haber, “Gaia” adlı yeni bir metaverse’nin yakında piyasaya sürülmesidir. Lansman gününde, UniLayer, tüm UniLayer sahiplerine GAIA token’lerini dağıtacak. 

Ripple ve UniLayer’dan sonra LINK geliyor

Sırada Chainlink (LINK) var. Yakın zamanda ağ, merkezi olmayan bulut depolama toplayıcı ColdStack ile entegre olduğunu duyurdu. Blockchain oracle’ın price feed aktarımı artık platformun kullanıcılarına sunulacak ve bu da onların en uygun maliyetli merkezi olmayan depolama seçeneklerini edinmelerini sağlayacak.

Listenin en fazla puanını, Dapper Labs’ın Flow Blockchain’i alıyor

Altcoin Daily’nin listesindeki bir numaralı altcoin projesi, Dapper Labs’ın Flow Blockchain’iydi. Sadece bu hafta, firma 250 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı ve şirkete 7,6 milyar dolar değer biçti. NBA Top Shot’ın arkasındaki firma, İspanya’nın en iyi futbol ligi LaLiga ile de ortaklığa girdi. İkincisi, bir futbol NFT Pazarı başlatmak için kullanılırken, finansman turu NBA Top Shot operasyonlarını genişletecek. Piyasa değerine göre en büyük 94. olan FLOW, yazı yazarken gün içinde yüzde 7,7 düşüşle 16,60 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analistler, Ripple ve Bu 5 Altcoin’e İşaret Etti: Çıldırmak Üzereler!

Yorumlar kapalı.