XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Analistler, Ripple ve Bu 5 Altcoin’e İşaret Etti: Çıldırmak Üzereler!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 26 Eylül 2021
3 görüntülenme
bu altcoin onumuzdeki gunlerde bitcoini geride birakabilir

Bir kripto YouTube kanalı Altcoin Daily’nin analistleri, Bitcoin ve beş altcoin’in patlamaya ve yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır olduğunu söyledi. Analistler özellikle, Internet Computer (ICP), Ripple (XRP), UniLayer (LAYER), Chainlink (LINK) ve Flow (FLOW) dahil olmak üzere “çıldırmak üzere” olan beş altcoin projesine işaret ediyor.

Altcoin Daily analistleri, şimdi Bitcoin için doğru zamanın olduğunu söylüyor

Altcoin Daily, ünlü altın böceği Lawrence Leopard’a atıfta bulunarak, şimdi Bitcoin için en büyük satın alma fırsatı olduğunu söylüyor. Kendini Bitcoin savunucusu ilan eden Leopard, altın işindeki birçok kişinin “Bitcoin’i anlamak için zaman ayırmadığını” söylüyor. Ayrıca kripto para birimini “inanılmaz bir yenilik” ve “şu anda sistemdeki en yüksek sesli yangın alarmı” olarak nitelendirdi. Ek olarak, “ledger”ın (dağıtık defter) değiştirilemez ve “konsensus” (triple entry accounting) ile manipülasyondan muaf olduğunu söyledi. Öte yandan, merkez bankalarının altın üzerindeki kontrolü kötüye kullandığını, bu yüzden Bitcoin’in hala ATH seviyesine ulaşmadığını belirtti.

Ripple Kâhini: Bu 3 Altcoin, Dibe Vurup Ordan Sıçrayabilir!

Altcoin Daily tarafından öne çıkan önemli noktalar

Altcoin projelerine gelince, Dfinity, yıl sonuna kadar ICP fiyatında Bitcoin akıllı sözleşmelerini başlatmayı planlıyor. Hareket, Bitcoin’i DeFi ve Web 3.0’da kullanılabilir hale getirmek için daha geniş ölçekli bir endüstri girişiminin parçası. Yazım sırasında, piyasa değerine göre 22. sırada yer alan ICP, 45.24 dolardan işlem görüyordu.

Ripple (XRP) dördüncü sırada

Altcoin Daily’nin listesinde dördüncü sırada Ripple yer alıyor. Ripple hala SEC düzenlemeleri ile sorunlar yaşıyor. Hararetli davaya rağmen, CBDC çözüm uygulaması gibi belirli gelişmelerin ardından Ripple topluluğunda iyimserlik devam ediyor. Ripple ayrıca yakın zamanda yerel bankalara işlem yapabilme konusunda yardımcı olmak için Tayland’a da genişledi.

İşte Ethereum Katili 7 Altcoin!

Üçüncü sırada UniLayer var

Altcoin projelerinin üçüncüsü, daha büyük bir merkezi olmayan ticaret deneyimi sağlayan multi-chain platform UniLayer oluyor. Projeden gelen en son büyük haber, “Gaia” adlı yeni bir metaverse’nin yakında piyasaya sürülmesidir. Lansman gününde, UniLayer, tüm UniLayer sahiplerine GAIA token’lerini dağıtacak. 

Ripple ve UniLayer’dan sonra LINK geliyor

Sırada Chainlink (LINK) var. Yakın zamanda ağ, merkezi olmayan bulut depolama toplayıcı ColdStack ile entegre olduğunu duyurdu. Blockchain oracle’ın price feed aktarımı artık platformun kullanıcılarına sunulacak ve bu da onların en uygun maliyetli merkezi olmayan depolama seçeneklerini edinmelerini sağlayacak.

Listenin en fazla puanını, Dapper Labs’ın Flow Blockchain’i alıyor

Altcoin Daily’nin listesindeki bir numaralı altcoin projesi, Dapper Labs’ın Flow Blockchain’iydi. Sadece bu hafta, firma 250 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı ve şirkete 7,6 milyar dolar değer biçti. NBA Top Shot’ın arkasındaki firma, İspanya’nın en iyi futbol ligi LaLiga ile de ortaklığa girdi. İkincisi, bir futbol NFT Pazarı başlatmak için kullanılırken, finansman turu NBA Top Shot operasyonlarını genişletecek. Piyasa değerine göre en büyük 94. olan FLOW, yazı yazarken gün içinde yüzde 7,7 düşüşle 16,60 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

e2f60042 ecee 4db7 bbb6 4bfba5816dd0
Analistler: Satış Tehlikesi! Altın Fiyatları Haftaya Bu Seviyelerde Olabilir Analistlere göre, altın fiyatları gelecek hafta gerçek bir testle karşı karşıya kalabilir ve ons başına 1.700 dolar seviyesinde tutunabilir. Analistlere göre bu, 2021 yılı boyunca büyük ölçüde bu seviyenin üzerinde kalan değerli metal için kritik olacak. Kriptokoin.com olarak...
Serkan Eser 26 Eylül 2021