Efsanevi Analist: Bitcoin, ETH, ADA ve VET Bu Seviyelere Gidiyor!

comparing two things 16 9
Google News

Ünlü analist Michael van de Poppe, yeni altcoin ve Bitcoin tahminlerini paylaşıyor. Michael van de Poppe, piyasalar çökerken bazı altcoin projelerinde yükseliş bekliyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı bir yükseliş farklılığı oluşturuyor!

Yakın tarihli bir tweet dizisinde Michael van de Poppe, 551.000 takipçisine, Bitcoin’in fiyat hareketinin “bir yükseliş farklılığı oluşturduğunu” söyledi. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’deki daha düşük zaman dilimi, 41 bin dolarda büyük destekte bulunurken bir yükseliş farklılığı oluşturuyor.  42.8-42,9 bin doları kırarsa, 46 bin dolarlık bir testin gerçekleşmesi muhtemel ve ardından yükseliş ayrışması ortaya çıkıyor.

Bu Altcoin Projeleri Piyasa Çöküşüne Meydan Okuyor: ATH Geliyor!

Michael van de Poppe: Ethereum’da dip yakın olabilir!

Bitcoin  şu anda Michael van de Poppe’nin grafiğinde tanımlanan önemli yükseliş ayrışması kırılma seviyelerinin hemen güneyinde 42.011 dolar civarında işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’a (ETH) bakıldığında analist, son zamanlardaki düşüş eğilimine rağmen dibin yakın olabileceğini tahmin ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum yoğun bir şekilde güneye doğru ilerliyor ancak aslında önceki dirençte 3.320 dolardan büyük bir alana çarpıyor. Bloktan sonraki önemli seviye 3.500-3.600 dolar arasındadır. Dibe yakın da olabilir.

Michael van de Poppe, 2 altcoin için yükseliş durumunu özetliyor!

Ethereum, analistin grafiğinde tanımlanan kritik direnç seviyelerinin hemen güneyinde, yazı yazarken 3.200 dolar karşılığında el değiştiriyor. Analist, Cardano‘nun (ADA) fiyat hareketini de analiz ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’da pek bir şey değişmedi.  Hala aralığın alt sınırında ki bu da ağır destek. Short aranacak menzil değil, long aramayı tercih ederim.

Son olarak, kripto analisti VeChain’e (VET) bakıyor. Analist, 0.00000150 BTC bölgesini, VET‘nin yükselişe geçmeden önce yeniden test etmesi için bir destek bölgesi olarak tanımlıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VET güçlü görünüyor, ancak yine de 205-210 sats (0.086-0.088 dolar) civarında bu seviyenin üzerine çıkması gerekiyor.  Durum buysa, yükselişin devam etmesi çok, çok muhtemel.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve kripto para tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü.

Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Aralık ayının başlarındaki derin piyasa çöküşünden saatler önce analist Michael van de Poppe, 518.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’in sert bir şekilde düzeltmesini ve boğa piyasasının bittiğine dair bir izlenim bırakmasını beklediğini söyledi. Analistin tahmininden sonra BTC fiyatı 42.000 dolara kadar düştü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku