Milyonluk Aboneli Analistten Bu Borsaya FTX Yakıştırması!

Kripto Fenomeni Ben Armstrong Tutuklandı, Bu Altcoin Düştü!
Kripto Fenomeni Ben Armstrong Tutuklandı, Bu Altcoin Düştü!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti ve YouTuber Ben Armstrong, FTX hakkında düşünceleri açıklarken, bu borsayı FTX’e benzetti. Bitboy, Coinbase CEO’suna SGB airdrop’unu sordu.

Analist Coinbase CEO’suna seslendi

Coinbase’in, Flare Networks’ün SGB airdrop’unu dağıtmasının üzerinden bir yıldan daha uzun bir süre geçti. Ancak Coinbase, Aralık 2020’deki airdrop sırasında, borsada XRP tutan müşterilere henüz SGB token’larını dağıtmadı.

SGB, Flare Networks’ün Canary ağının yerel altcoin projesi olarak bilinmektedir. Bununla birlikte Coinbase’in konuyla ilgili sessizliği devam ediyor. Ayrıca, XRP sahiplerinin bir kısmı, borsadan yanıt almak için bir imza kampanyası başlattı.

Kripto borsasının herhangi bir açıklama yapmadığı aktarıldı

İmza kampanyası sonucunda ise, Coinbase’in gecikmeli token dağıtımı için kullanıcılara herhangi bir açıklama yapmadığı ortaya çıktı. Sonuç olarak ise, kullanıcılar borsanın niyetini resmi olarak açıklamasını istedikleri aktarılmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar ek olarak, kamuoyundan özür dilemesini talep etmektedir.

Kullanıcıların ise dilekçeyi tam olarak hangi tarihte başlattıkları belirli değil. Ancak şu anda gerekli 5 bin imzadan 4.715’inin toplandığı belirtilmektedir.

Flare Networks açıklama yaptı

Temmuz 2021 tarihinde Flare Networks, bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre, FLR düşüşü için destek sözü veren tüm borsaların, FLR cüzdanlarındaki tüm SGB token’larını almış olmaları gerekiyordu. Aynı zamanda müşterilere dağıtımın bu borsaların takdirinde olduğu da vurgulanmaktadır.

Bitboy, son zamanlarda keskin bir XRP destekçisi haline geldi. Diğer yandan, son zamanlarda Coinbase CEO’su Brian Armstrong’u kripto piyasasını mahvetmeye çalıştığını söyleyerek eleştirdi.

Bitboy, FTX ve Coinbase CEO’suna sesleniyor

Twitter’da dolaşan bir videoda analist Ben Armstrong, Coinbase CEO’suna ve FTX CEO’suna seslendi. Her iki isim içinde kripto piyasasını mahvetmeye çalıştıklarını iddia etti. Ayrıca Bitboy, Bankless’ın kurucusu Ryan Sean Adams’ın bir tweet’ini yanıtladı:

Yapmıyorum. Yapan benim. Benim burada, kriptoyu kurtarmaya çalışırken işi perde arkasına koyan kişi benim. Bu şeytanlar Sam Bankman, Brian Armstrong’u kızartırken, onu kalıcı olarak mahvetmeye çalışıyorlar.

Analist: Bu Altcoin Projesinden Almayacağım

Bitboy, Ryan Sean Adam’ın kripto topluluğunu temsil etmediği yönündeki iddiasına bir kez daha yanıt verdi:

Bu çılgın gözlüklü adam, burada size ne yapılacağını yalnızca takım elbiselilerin bildiğini söylemeye çalışıyor. Yalnızca takım elbise. Sadece tüm paraya sahip olan insanlar. Ne olacağını belirleyen onlar. Hayır, bizim faturamız halkadır.

DEX ve DeFi gündeme geldi

Birçok kişi, DEX’ler ve DeFi’yi potansiyel olarak ortadan kaldırabilecek SBF’nin düzenleme önerisi hakkında görüşlerine katıldı. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar, Bitboy’un kripto topluluğu adına konuşacak ahlaki duruşunun olmayabileceğini düşünmektedir. Özellikle, Bitboy ve Adams arasındaki çatışma dikkat çekiyor. Adams’ın Bankless röportaj davetiyle Bitboy ile dalga geçmesiyle Twitter’da bir söz savaşı başladı.

SBF’nin son teklifinde, DeFi’nin ABD Hazine bakanlığındaki Yabancı Varlık Kontrol Ofisi (OFAC) ile uyumlu olmasını gerektireceğini söyledi. Sonucunda ise, DEX’lerin aracı olarak kaydolması gerekecektir.

FTX CEO’su SBF’nin teklifini mantıksız olarak nitelendiren Adams yorum yaptı. Adams, ABD’de DeFi’nin karşı karşıya olduğu düzenleme sorun çözümünün DeFi’ye merkezi finans kurallarını değiştirmek olmadığını ileri sürdü. Analiste göre, milletvekilleri ilk olarak prensiplerden DeFi düzenlemeleri geliştirmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analistten Bu Borsaya FTX Yakıştırması!