Analistten Korkutan Cardano Tahmini: Bu Seviyelere Dalabilir!

Cardano Blockchain gID 1
Cardano Blockchain gID 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano, piyasa geneline ayak uydurmadığı için ilk 10’daki 3. sıradaki yerini kaybetti. Diğer altcoin projeleri Bitcoin ile birlikte yükselirken, ADA çoğunlukla durgun kalıyor. Analist Best Owie’ye göre ilgisizlik nedeniyle ADA’nın düşüşü derinleşebilir.

Cardano, akıllı sözleşme özelliğine rağmen talep göremiyor

Geçen ay akıllı sözleşmeler özelliği başlatıldığında proje etrafında yaratılan heyecana rağmen, ADA için destek azaldı. 3 doların üzerindeki yarışı, ilk 3 sırayı elde etmek için Binance yerel tokeni BNB’yi geride bıraktı. Ancak ADA bir kez daha bu pozisyondan vazgeçti ve 4. sıraya düşerken BNB yükseldi ve ADA’yı piyasa değerinde 9 milyar dolar geride bıraktı.

Binance Büyük Cardano Gününe Hazırlanıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler!

ADA daha fazla zarar görebilir mi?

Cardano projesi son zamanlarda piyasayı hareketlendiren bir habere sahip değil. Daha küçük Cardano odaklı girişimlere yatırım yapan projeyle ilgili haberler var. Ancak, proje etrafında hiçbir şey hype yaşanmıyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanına girişi ertelendi çünkü Blockchain’i artık akıllı sözleşmeleri destekleyebilse de, kullanıcılara merkezi olmayan finans hizmetleri sağlamak için gereken protokolleri oluşturmak zaman alıyor. Geliştiriciler, merkezi olmayan uygulamalarını (DApp’ler) ağda dağıtmak için çok çalışıyorlar ve Cardano Vakfı bu projelere destek sağladı, ancak Blockchain de kullanıcıları çekmek için yeterli DeFi protokolünün olması biraz zaman alabilir.

Cardano (ADA), destek ve momentumda önemli bir gelişme görmüyorsa, analiste göre 2 doların altına düşme riskiyle karşı karşıya kalabilir. Topluluğu, şu anda toplam arzının %70’inden fazlasının yatırıldığı en güçlü tutma hislerinden bazılarına sahip. Bununla birlikte, analiste göre ADA havuzlarına önemli miktarda para gelmeden, fiyatın 1,7 dolar aralığını yeniden test edebileceğini görebilecek bir düşüş eğilimi devam edebilir.

Charles Hoskinson Afrika turuna başladı

Geçen hafta Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın Afrika turuna başlamaya hazırlandığını bildirdi. Hoskinson, 15 Ekim’de, turun başlaması planlanan Güney Afrika’da bir panelde göründüğünü gösteren bir tweet yayınlayarak turun başladığını doğruladı.

Hoskinson, Cardano Vakfı ile birlikte kıtada Blockchain üzerine inşa edilen çeşitli girişimleri ziyaret etmeyi planlıyor. Gerektiğinde bu projeye finansman ve eğitim sağlayacaklar ve Cardano ağında konuşlandırarak onlara rehberlik edecekler. Bu, ADa fiyatının ihtiyaç duyduğu türden iğneleyici bir haber olmasa da, turun başlamasına rağmen, ADA’nın fiyatı fazla yukarı hareket kaydetmedi. Fiyat 2,1 dolar fiyat aralığında mücadele etmeye devam ederken momentum düşük kalıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!  

Analistten Korkutan Cardano Tahmini: Bu Seviyelere Dalabilir!