Başarılı Analistten Şoke Eden SHIB Tahmini: Bu Seviyeler Asla…

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 13 Eylül 2022
7 görüntülenme

Popüler analist ve yatırımcı Lark Davis, Shiba Inu (SHIB)’nun asla 1 dolara ulaşamayacağını söyledi. Bu nedenle, SHIB topluluğu SHIBArmy’nin umutlarını yıktı. İşte detaylar…

Lark Davis, SHIB için “asla 1 dolar olmayacak” diyor

Shiba Inu (SHIB), kendisini kripto ekosistemindeki en dikkate değer varlıklardan biri olarak konumlandırdı. Her zaman bir “meme coin” statüsüne karşı savaştı. Piyasa değerine göre 13. en büyük kripto olmasına rağmen, Shiba’nın değeri 1 dolardan çok uzak. Bununla birlikte, varlığın bazı savunucuları, gelecekte 1 dolarlık bir fiyat umuduna tutunmaktalar. Diğer yandan bazıları, varlığın bu noktaya asla ulaşamayacağını belirtiyor. Yani, daha olumsuz bir bakış açısına sahipler. Ünlü kripto yatırımcısı Lark Davis, bu yönde bir açıklama yapan en son kişi oldu.

Davis, varlığın fiyat hareketi hakkındaki fikrini bir meme aracılığıyla göstermek için Twitter’ı kullandı. Çizim, “gerçeklik parşömeni” için kapsamlı bir arayış içinde olan bir maceracının ünlü memesini tasvir ediyor. Davis’in meme versiyonuna göre, parşömen “SHIB Asla 1 Dolar Olmayacak” diyor. Davis’in Salı gününün erken saatlerinde paylaştığı tasvir, başarılı kripto analistinin varlık hakkındaki görüşünü gösteriyor. Bu görüş, SHIBArmy’nin umutlarına rağmen, çoğu savunucu arasında yaygın olarak kaldı.

Shiba Inu piyasada sağlam durmaya devam ediyor

Düşüş varsayımlarına rağmen, Shiba Inu yoğun ayı piyasasına karşı ayakta kalmayı başardı. 7 Eylül’de 0.00001183 dolara (varlığın bu ayki en düşük değeri) geriledi. Ardından varlık, iki gün içinde yüzde 16’nın üzerinde bir artışla 9 Eylül’de 0.00001379 dolara yükseldi. Shiba’nın rallisi 0,00001380 dolar bölgesinde bazı retlerle karşılaşsa da, varlık rahatlıkla 0,0000012 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Shiba Inu, büyük arzı nedeniyle ilk 15 kripto varlık listesinde yer alıyor.

SHIB 2 Büyük Haber Duyurdu: Gizemli Tweette Ne Saklı?

Toplam SHIB arzı 589.63 trilyondur. Bazılarına göre bu, Shib’in fiyatının 1 dolara ulaşmasının önündeki en büyük engel olabilir. Bununla birlikte, şu anda 7 milyar dolarlık piyasa değeri ile SHIB, piyasa değerine göre 13. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor. Stablecoin Dai (DAI), Avalanche (AVAX), Tron (TRX) ve Ethereum Classic (ETC) gibi önde gelen varlıkların üzerinde duruyor.

CoinMarketCap topluluğu, 2022’nin sonuna kadar Shiba için 0.00001106 dolarlık fiyat öngördü. Tahmini değer, varlığın mevcut fiyatından yüzde 13’lük bir düşüşe işaret ediyor. Bununla birlikte, Shiba Inu birikim eğilimi son zamanlarda yükseldi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, en büyük Ethereum balinaları, dün, 7 milyon doların üzerinde değerde 536 milyar SHIB topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Tahmin: Yüzde 37.000 Yapan LUNC, Bu Tarihte 1 Doları Görebilir! Beş aya yakın hareketsiz fiyat hareketi sürdürdükten sonra, Terra ekosisteminin yerel tokeni LUNA, geçen hafta güçlü bir geri dönüş yaptı. Bu geri dönüş, kripto piyasasının devam eden makroekonomik endişeler altında getiri sağlamasının ardından geldi. Cuma günü, “LUNA2” adı altında bazı...
Serkan Eser 13 Eylül 2022