Savaş Başladı: Anonymous’tan Elon Musk’a ve Çin’e Karşı Kripto Para!

775568 thumb full 720 1280x720 1
775568 thumb full 720 1280x720 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anonymous, Tesla CEO’su ve ünlü milyarder Elon Musk ile savaşmak için kendi kripto para birimini tanıtıyor. Anonymous, sözde “Anon Inu” adlı kendi kripto para birimini duyurduğu yeni bir video yayınladı. Anonymous’un kripto projesinin detaylarına birlikte bakalım…

Anonymous, Elon Musk ile savaşmak için kendi kripto para birimini tanıtıyor!

Piyasada ilginç gelişmeler yaşanıyor. Anonymous, sözde “Anon Inu” adlı kendi kripto para birimini duyurduğu yeni bir video yayınladı. Bu altcoin projesinin amacı, Tesla CEO’su Elon Musk ile “meme savaşında” ve Çin’in “kripto savaşında” savaşmaktır.  Anonymous konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Kripto para birimlerinin daha yeni başladığına inanıyoruz. Bu nedenle Anon Inu tokenini, çeşitli yerleşik yardımcı programlara sahip yeni bir DeFi topluluk tokeni olarak yayınladık.

https://www.youtube.com/watch?v=RuHGGNzYlqE

Hacking grubunun merkezi olmayan doğası nedeniyle, şüpheli bir iddia altında yeni bir kripto parayı gerçekten shilling edip etmediği belirsizdir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Anonymous, geçtiğimiz aylarda Elon Musk’u piyasa paylaşımları nedeniyle tehdit etmişti. Şimdi ise Anonymous, Tesla CEO’su ve ünlü milyarder Elon Musk ile savaşmak için kendi kripto para birimini tanıtıyor. Elon Musk, basın saati itibariyle konuya yönelik bir paylaşımda bulunmadı.

Elon Musk, BTC ve altcoin paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor

Elon Musk, BTC ve altcoin paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Tesla CEO’su ve ünlü milyarder Elon Musk, Bitcoin (BTC)’in ana ölçeklendirme çözümü hakkında eski bir tartışmayı yeniden canlandırdı. Elon Musk, popüler altcoin Bitcoin Cash destekçilerini anarak Bitcoin’in Lightning Network’ünü hedef aldı. Yakın tarihli bir tweet’te ünlü milyarder Elon Musk, BlueWallet’in Lightning uygulamasının ABD’de faaliyet göstermek için “bir para vericisi veya başka lisanslar” gerektirip gerektirmediğini soruyor.  

Elon Musk Tweet’iyle Yüzde 2.000 Yapan Altcoin, Çakıldı

Elon Musk, FinCEN’in düzenlemeleri kapsamında Para Hizmeti İşletmeleri olarak nitelendirilen Lightning node’leri hakkında Bitcoin Cash‘in savunucuları tarafından sıkça dile getirilen eski bir argümanı yeniden canlandırdı. Bu yüzden, eleştirmenler bu tür işlemlerin sonuçta yasadışı sayılabileceğini öne sürüyorlar. Ancak kripto para piyasaları artık Elon Musk’u dikkate almıyor gibi görünüyor. Çünkü paylaşımların fiyatlar üzerinde bir etkisi görünmüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Savaş Başladı: Anonymous’tan Elon Musk’a ve Çin’e Karşı Kripto Para!