ApeCoin Durmuyor: Milyonları Çeken Metaverse Hamlesi!

23661 apecoin soars after launch bayc nft prices pumps and dumps
23661 apecoin soars after launch bayc nft prices pumps and dumps
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bored Ape Yatch Club (BAYC) yaratıcısı Yuga Labs, “Otherside” başlıklı bir proje için heyecan verici yeni bir teaser yayınladı.  Teaser’ın açıklamasında, “Powered by Apecoin” ifadeleri yer alıyor ve geçtiğimiz günlerde piyasaya giren coin’e işaret ediliyor. İşte detaylar…

ApeCoin (APE)’den metaverse hamlesi

Yuga Labs, teaser’ı Twitter üzerinden yayınladı ve Otherside projesinin tam olarak ne hakkında olduğu hakkında kesin detayları ortaya koymuyor. Ancak Twitter’daki NFT topluluğunun büyük bir kısmı bir BAYC’nin Metaverse girişimi üzerine bahse giriyor ve şimdiden bu konuda kendinden geçmiş durumda. Bununla birlikte, tweetin başlığı, projenin Yuga Labs’ın yeni başlatılan ApeCoin’i (APE) içereceğini gösteriyor. CoinGecko verilerine göre, ApeCoin şu anda coin başına yaklaşık 13.36 dolardan satış yapıyor.

Video, BAYC’nin geniş ekran animasyonlu bir görüntüsüyle başlıyor ve ardından kulübün dışında takılan ve balık tutan Curtis’i yakınlaştırıyor. Bu ilk iki sahne, BAYC’nin Şubat ayında takdim ettiği görüntülerin aynısı. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz gibi, BAYC ilk olarak Medium makalesinde 6 Şubat’ta Bored Ape Curtis’in animasyonlu bir görüntüsünü paylaştı. Fragman devam ederken, Curtis, “Drink me” yazan güçlü bir karışımı içiyor. Curtis volkanlar, buzdağları ve ilginç bir yüzen dünya görmeye başlar. Bu sırada, arka planda The Doors’un Break On Through (to the Other Side) şarkısının çaldığını belirtelim.

Fragmanda birçok NFT koleksiyonu yer alıyor

Bir Animoca Brands yan kuruluşu olan nWay, Twitter’da BAYC ile yeni bir oyna-kazan oyunu üzerinde çalıştığını söylemişti. Şu anda, teaser’ın doğrudan bununla bağlantılı olup olmadığı belirsiz. Animoca’nın kurucu ortağı olan Yat Siu, aynı zamanda ApeCoin’in DAO’sunun yönetim kurulu üyesidir. Fragmanda Mutant Apes, CryptoPunks, Cool Cats, World of Women, Nouns, Meebits gibi koleksiyonlardan NFT’lerin 3D versiyonu görünüyor.

Sadece birkaç gün önce Yuga Labs, Larva Labs tarafından küratörlüğünü yaptığı Cryptopunks ve Meebits NFT koleksiyonunun IP haklarını satın aldı. Fragman yayınlandıktan kısa bir süre sonra, BAYC Kurucu Ortağı Gordon Goner, “Hayal edebileceğiniz her şey gerçek” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ApeCoin Durmuyor: Milyonları Çeken Metaverse Hamlesi!