Aptos da Var! İşte Geliştiricilerin Portföyündeki 20 Altcoin!

Vural Erkan
Vural Erkan 1 hafta önce
726 görüntülenme
Aptos da Var! İşte Geliştiricilerin Portföyündeki 20 Altcoin!

Lido DAO Token (LDO), geliştirme etkinliğinde en iyi Blockchain’leri geçti. Lido, Polkadot ve Avalanche ağlarından daha fazla geliştirme etkinliği aldı. Cardano Blockchain, geçen hafta 530’dan fazla geliştirme faaliyetiyle liderliğini sürdürdü. Son zamanların öne çıkan projesi Aptos da listeye girmeyi başardı. Bu arada Lido DAO’nun işlem hacmi son 24 saatte %140’ın üzerinde artış kaydetti.

Geliştirici etkinliğinde ön plana çıkanlar! Aptos da var

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kış piyasasına rağmen projeler geliştirmelerine hız kesmeden devam ettiler. Bu süreçte Lido DAO gibi bazı projeler daha fazla ön plana çıktı. Lido DAO tokeni, Polkadot (DOT) ve onun üretim öncesi ağı Kusama (KSM) gibi popüler Blockchain’leri geçerek günlük GitHub geliştirme etkinliği açısından en aktif kripto ağı haline geldi.

Bugün Twitter’da bir izleme hesabı tarafından yapılan ilk on listesine göre, Lido DAO token ağı son 24 saat içinde Polkadot ve Avalanche (AVAX) ağlarından daha fazla geliştirme etkinliği gördü. Cosmos (ATOM), Internet Computer (ICP), Filecoin (FIL) ve Aptos (APT) gibi diğer daha az popüler ağlar da sıralamada yer aldı.

Cardano Blockchain, geçtiğimiz hafta 530’dan fazla geliştirme faaliyetiyle çoğu kripto projesinin hiyerarşisinde liderliği ele geçirdi. Özellikle, geliştirme etkinliği, havuzların özel çalışmaları hariç, bir projenin genel GitHub depolarındaki sürekli eylemleri ölçen bir ölçümdür.

Lido, etkinlikte de fiyatta da göz dolduruyor

On-chain analitik firması Santiment tarafından geçen ay en çok aktiviteye sahip DeFi projelerinin ilk on sıralamasında Lido DAO Token ilk sırayı aldı. Kripto analisti BenGCrpypto, geliştirme etkinliğine göre en iyi 10 DeFi projesinin listesini paylaştı:

Son 30 gün içinde Geliştirme Etkinliğine göre En İyi 10 DeFi altcoin projesi. Geliştirme faaliyeti gibi temellere göre, orta düzeyde piyasa değerine sahip çok sayıda iyi proje var. LDO, Uniswap (UNI), Osmosis (OSMO), Balancer (BAL), e-Radix (EXRD), Centrifuge (CFG), Synthetix (SNX), Maker (MKR) ve UMA (UMA).

Resmi belgelere göre Lido, Ethereum için bir likit staking çözümü ve kullanıcıların on-chain faaliyetlere katılırken minimum depozito veya altyapı bakımı olmadan ETH’lerini stake etmelerine izin veriyor. Ayrıca, Lido DAO tokeni, piyasa izleme sitesi CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 2,29 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve en önemli piyasa değerine sahip kripto paralar arasında 29. sırada yer alıyor. Kripto para, son 24 saatte yaklaşık %20 büyümeyle 2,68 dolardan işlem görüyor. İşlem hacmi de bir önceki güne göre %140’ın üzerinde arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

'Çöküyoruz' Diyen Kriz Kâhini: Bitcoin ve Bunlara Sığının!
‘Çöküyoruz’ Diyen Kriz Kâhini: Bitcoin ve Bunlara Sığının! Signature Bank, Silicon Valley Bank (SBV) ve Silvergate Bank olmak üzere merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan üç büyük bankanın, kısa bir süre içinde iflas etmesinden sonra, kriz kahini Robert Kiyosaki yine ortaya çıktı ve ‘Çöküş geliyor!” uyarısını...
Vural Erkan 1 hafta önce