Aptos da Var! İşte Geliştiricilerin Portföyündeki 20 Altcoin!

Aptos da Var! İşte Geliştiricilerin Portföyündeki 20 Altcoin!
Aptos da Var! İşte Geliştiricilerin Portföyündeki 20 Altcoin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lido DAO Token (LDO), geliştirme etkinliğinde en iyi Blockchain’leri geçti. Lido, Polkadot ve Avalanche ağlarından daha fazla geliştirme etkinliği aldı. Cardano Blockchain, geçen hafta 530’dan fazla geliştirme faaliyetiyle liderliğini sürdürdü. Son zamanların öne çıkan projesi Aptos da listeye girmeyi başardı. Bu arada Lido DAO’nun işlem hacmi son 24 saatte %140’ın üzerinde artış kaydetti.

Geliştirici etkinliğinde ön plana çıkanlar! Aptos da var

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kış piyasasına rağmen projeler geliştirmelerine hız kesmeden devam ettiler. Bu süreçte Lido DAO gibi bazı projeler daha fazla ön plana çıktı. Lido DAO tokeni, Polkadot (DOT) ve onun üretim öncesi ağı Kusama (KSM) gibi popüler Blockchain’leri geçerek günlük GitHub geliştirme etkinliği açısından en aktif kripto ağı haline geldi.

Bugün Twitter’da bir izleme hesabı tarafından yapılan ilk on listesine göre, Lido DAO token ağı son 24 saat içinde Polkadot ve Avalanche (AVAX) ağlarından daha fazla geliştirme etkinliği gördü. Cosmos (ATOM), Internet Computer (ICP), Filecoin (FIL) ve Aptos (APT) gibi diğer daha az popüler ağlar da sıralamada yer aldı.

Cardano Blockchain, geçtiğimiz hafta 530’dan fazla geliştirme faaliyetiyle çoğu kripto projesinin hiyerarşisinde liderliği ele geçirdi. Özellikle, geliştirme etkinliği, havuzların özel çalışmaları hariç, bir projenin genel GitHub depolarındaki sürekli eylemleri ölçen bir ölçümdür.

Lido, etkinlikte de fiyatta da göz dolduruyor

On-chain analitik firması Santiment tarafından geçen ay en çok aktiviteye sahip DeFi projelerinin ilk on sıralamasında Lido DAO Token ilk sırayı aldı. Kripto analisti BenGCrpypto, geliştirme etkinliğine göre en iyi 10 DeFi projesinin listesini paylaştı:

Son 30 gün içinde Geliştirme Etkinliğine göre En İyi 10 DeFi altcoin projesi. Geliştirme faaliyeti gibi temellere göre, orta düzeyde piyasa değerine sahip çok sayıda iyi proje var. LDO, Uniswap (UNI), Osmosis (OSMO), Balancer (BAL), e-Radix (EXRD), Centrifuge (CFG), Synthetix (SNX), Maker (MKR) ve UMA (UMA).

Resmi belgelere göre Lido, Ethereum için bir likit staking çözümü ve kullanıcıların on-chain faaliyetlere katılırken minimum depozito veya altyapı bakımı olmadan ETH’lerini stake etmelerine izin veriyor. Ayrıca, Lido DAO tokeni, piyasa izleme sitesi CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 2,29 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve en önemli piyasa değerine sahip kripto paralar arasında 29. sırada yer alıyor. Kripto para, son 24 saatte yaklaşık %20 büyümeyle 2,68 dolardan işlem görüyor. İşlem hacmi de bir önceki güne göre %140’ın üzerinde arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Aptos da Var! İşte Geliştiricilerin Portföyündeki 20 Altcoin!