Kasım Tahminleri Çıktı: Aptos ve Bu 4 Altcoin Patlayabilir!

Kasım Tahminleri Çıktı: Aptos ve Bu 4 Altcoin Patlayabilir!
Kasım Tahminleri Çıktı: Aptos ve Bu 4 Altcoin Patlayabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kasım 2022’de izlenecek en iyi 5 altcoin projesi yayınlandı. Son günlerde dikkat çeken Aptos (APT) ve meme coin DOGE listedeki yerini aldı. Kasım ayında yükseliş yaşaması beklenen projeleri Kriptokoin.com olarak sizlere aktarıyoruz.

Aptos (APT)’un da arasında bulunduğu listede ilk sırada Binance Coin (BNB) var

Önde gelen kripto borsası Binance’in altcoin’i BNB listede ilk sırada. Binance Coin (BNB), CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içerisinde yüzde 7.97 yükseldi. Şuanda ise 334.72 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. BNB, kripto piyasasının ilk iki lideri olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında sırasıyla yüzde 2,86 ve yüzde 0,67 oranında güç kazandı.

9 ve 20 EMA çizgileri geçtiğimiz hafta boyunca yükselişe geçti. Bu çapraz, BNB fiyatının rahatlıkla iki EMA hattının üzerine çıkmasını sağlayan bir yükseliş hareketliliğini başlattı. BNB fiyatının artmaya devam edeceğini gösteren yükseliş hareketliliği, 9 EMA’nın ve 20 EMA çizgisinin üzerinde kırılması ve RSI çizgisinin RSI SMA çizgisinin üzerinde kırılmasına bağlı olduğu belirtiliyor.

Popüler meme coin Dogecoin (DOGE)

DOGE’nin fiyatı son 24 saat içerisinde yüzde 5.87 düştü ve şuanda 0.1203 dolardan işlem görüyor. Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması haberinin ardından DOGE’nin fiyatı parabolik bir yükseliş yaşadı. Yatırımcılar, mevcut ayı piyasasında kazanç fırsatını nakde çevirmeye çalışıyor. Ancak, bundan kaynaklı fiyatta düşüşlerin yaşanması muhtemel.

Tüm bunlarla birlikte, DOGE’nin günlük grafiğinde aşağı yönlü hareketlilik var. Gerçekleşebilecek bir düşüş hareketliliğine karşı analistler, hazırlıklı olunması gerektiği bildiriyor.

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı son 24 saatte yüzde 0.35 yükseliş yaşadı. Altcoin şuanda 0.9243 dolar seviyesinden işlem görüyor. MATIC, iki kripto piyasası lideri BTC ve ETH karşısında düştü. MATIC, BTC ve ETH karşısında sırasıyla yüzde 0,97 ve yüzde 2,90 oranında geriledi. Bununla beraber, MATIC’in günlük grafiğindeki günlük 9 ve 20 EMA çizgilerinin göreceli konumu, MATIC’in fiyatının yakın tarihte yeniden yükselişe geçmek adına toparlanacağını belirtiyor.

MATIC, yukarı doğru başka bir yükseliş hareketine başlamadan önce, muhtemelen 9 EMA çizgisine kadar gerileme sinyali veriyor gibi görünmektedir.

Terra Luna Classic (LUNC)

LUNC’nin fiyatı, son 24 saatte yüzde 3.12 oranında düşüşle 0.0002453 dolar seviyesinden bulunuyor. LUNC’nin fiyatı şu anda 0,00038098 ila 0,00022905 dolar arasında bir paralel fiyat kanalında işlem görüyor. Sonrasında ise altcoin’in meydan okuması gereken ilk direnç bölgesi 0,00027183 dolarda yer alıyor.

Buranın ardından LUNC fiyatının, yukarıda belirtilen fiyat kanalının üst sınırını hedefleyeceği belirtiliyor.

Aptos (APT)

APT, son 24 saatte 0.24 oranında düştü ve şuanda 7.92 dolardan işlem görmeye devam ediyor. APT fiyatı, Binance’de listelenmesinden bu yana düşüş hareketine devam ediyor. APT’nin kısmen sabit fiyat hareketi, riskten kaçınan yatırımcılar adına bir satın alma fırsatı olarak görülebilmektedir.

Aptos
Aptos

Bununla beraber mevcut APT fiyatının yükselmesine neden olacağı belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kasım Tahminleri Çıktı: Aptos ve Bu 4 Altcoin Patlayabilir!