Aptos ve Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Haberler Var!

Vural Erkan
Vural Erkan 29 Kasım 2022
2.628 görüntülenme
Aptos ve Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Haberler Var!

Kripto veri firması Kaiko, piyasa verilerini takip eden bir ürünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Aptos, MoonPay teknolojisini Petra Wallet’a entegre ediyor. BabyDogeSwap yakında yatırımcılar için 100x’e kadar kaldıraçla vadeli işlem sözleşmelerini destekleyecek. Daha fazlası ve haberlerin detayı için bizi okumaya devam ediniz.

Aptos, Nexo, BabyDoge ve daha fazlasından haberler var

Kaiko piyasa verileri ürün takibini piyasaya sürdü: Exclusive

Kripto veri firması Kaiko, Ethereum’da DeFi borç verme ve borç alma protokolleri için piyasa verilerini takip eden bir ürünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Paris merkezli firmanın yeni veri ürünü Aave, Compound ve MakerDAO’yu takip edecek. Kaiko verilerine göre, bu protokoller şu anda yaklaşık 15 milyar doları elinde tutuyor. Ayrıca bu, borç verme protokollerinde kilitlenen toplam küresel likiditenin %78’inden fazlasını temsil ediyor. Yeni ürün ile borçlanma, mevduat, geri ödeme, para çekme ve tasfiye takibi mümkün olacak.

Aptos (APT)

Aptos, MoonPay teknolojisini Petra Wallet’a entegre ediyor

Yeni bir hamleyle Aptos, MoonPay’in teknolojisini Petra cüzdanına entegre ediyor. Ortaklık, kullanıcıların MoonPay’in teklifleri aracılığıyla Aptos ekosistemine katılmasını kolaylaştıracak. MoonPay’de küresel satışlardan sorumlu başkan yardımcısı Bree Blazak, şu açıklamayı yaptı:

Büyüyen Aptos ekosistemiyle ilk olarak Petra cüzdanı aracılığıyla entegre olmak, özellikle Blockchain genişledikçe ve kullanımı arttıkça misyonumuzu gerçekleştirmek için attığımız bir başka adım.

NEXO, FTX riski olmadığını gösteren rezerv kanıtı yayımladı

Nexo, müşteri mevduatında 3,4 milyar dolar olduğunu belirten bir rezerv kanıtı yayımladı. Borsa, bir Twitter dizisi aracılığıyla rezervlerini, hazine yönetimi uygulamalarını ve popüler dijital varlık yöneticilerine teminatsız kredi vermeyi reddettiğini açıkladı.

Bununla birlikte Nexo’nun rezerv kanıtında, ne varlık dökümü ne de cüzdan adresleri yer almıyor. Buna rağmen Nexo’nun, kötü borç olmamasının tek nedeni olarak risk motorunu övdü. 28 Kasım tweet’lerine göre, çoğu borsa rezerv kanıtı sunuyor. Ancak varlıklarının yükümlülüklerini aşıp aşmadığını kanıtlayamıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere firma, son geri sayımda FTX bakiyesini çekecek kadar şanslıydı. Nexo, hem on-chain hem de off-chain varlıklara sahip olduğunu iddia ediyor.

Solana’nın en iyi kripto cüzdanı Ethereum’a bakıyor

Solana odaklı kripto cüzdanı Phantom, genişleme planı için Ethereum ve Polygon’dan yararlanıyor. Solana ekosisteminin önde gelen kripto cüzdanı Phantom, bir temsilciye göre Salı günü Ethereum ve Polygon Blockchain’deki varlıklar için destek ekleyeceğini söyledi. Ayrıca, yaklaşık üç ay içinde kullanıma sunulacağını açıkladı.

Aptos

Geliştiriciler, saklama cüzdanını, kapalı kaynak kodu üzerine inşa etti. Şimdi, açık kaynak olan Metamask gibi Ethereum ekosisteminin sadıklarını hedef alacak. Phantom’un muhtemel iddiası, kullanışlı kullanıcı arayüzünün, tıpkı 3 milyon aktif kullanıcısı olduğunu söylediği Solana’da olduğu gibi, onu sistemde ileriye taşıyacağı.

BabyDoge DEX’e 100x kaldıraçlı vadeli işlem sözleşmeleri geliyor

Merkezi olmayan borsa (DEX) BabyDogeSwap hızla büyümeye devam ediyor. Borsa, müşterileri için 100x’e kadar kaldıraçla kalıcı sözleşmeler için destek sağlamak istediğini duyurdu. Proje, desteğin BabyDogeSwap Pro platformunun lansmanında etkinleştirileceğini kaydetti. Baby Doge, gelişmeyi bugün resmi Twitter hesabı aracılığıyla açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Theblock
  • Thecryptobasic
  • Cryptoslate
  • Coindesk

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

'Gerçek Çöküş Şimdi Geliyor' 3 Uzman: Altın ve Bunlara Sığının!
‘Gerçek Çöküş Şimdi Geliyor’ 3 Uzman: Altın ve Bunlara Sığının! Metalla Royalty Direktörü E.B. Tucker, altın hayranlığından ve dövize dayalı fiyatlamaların sonundan bahsediyor. Ayrıca, yatırımları çeşitlendirmenin kilit nokta olduğunu söylüyor. Piyasa uzmanı İslam Memiş, 2023’te rüzgarların ters yönden esmesini bekliyor. “Rich Dad Poor Dad” yazarı Robert Kiyosaki ise...
Vural Erkan 29 Kasım 2022