Balinalardan Büyük Stok: Arbitrum (ARB) İşleme Açıldı!

Katman-2 Altcoin Projesinin Kilit Açma Dönemi Belli Oldu!
Katman-2 Altcoin Projesinin Kilit Açma Dönemi Belli Oldu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arbitrum (ARB), airdrop ve büyük borsa listelemelerinin kesiştiği 23 Mart’ta, 70.000’den fazla yatırımcıya ulaştı. En büyük satın alım, Arbitrum’un market yapıcısı Wintermute Trading’e ait bir cüzdandan geldi. Fakat, ARB fiyatı, Arbitrum platformunun çökmesiyle her iki yönde de sert dalgalanıyor.

176.6 milyon Arbitrum (ARB) satıldı

On-chain veri kaynağı Lookonchain’in en son raporlarına göre, şu anda 70.000’den fazla adres 176.6 milyon adet ARB satın almış durumda. Airdrop etkinliğiyle eş zamanlı olarak büyük merkezi borsalarda listelenen ARB, fiyat açısından 10 doların üzerinde ulaştı. Beklenen airdrop’a bir dizi balina işlemi de eşlik ediyor.

Wintermute Trading, 40 milyon ARB satın aldı

En büyük satın alımlardan biri, ARB’nin piyasa yapıcısı Wintermute Trading tarafından gerçekleştirildi. Şirket 40 milyon ARB satın aldı ve küçük bir miktar ARB’yi test için borsalara aktardı.

GMX, en büyük Arbitrum balinası haline geldi

Arbitrum tabanlı merkezi olmayan borsa GMX, airdrop’ta 8 milyon token alarak ARB’nin en büyük tek sahibi oldu ve GMX yönetim forumunda tokenlerin kullanımı hakkında tartışmalara yol açtı:

Mevcut topluluk söylentilerine göre GMX, 20.000.000’den fazla ARB airdrop alabilir. Makul bir değerlemeyle, ARB fiyatı 1 ila 2 dolar arasında değişmektedir. Bu, GMX’in potansiyel olarak 20.000.000 doların üzerinde gelir elde edebileceği anlamına gelir. Bu durumda, bu fonların tahsisi topluluk içinde sıcak bir konu haline geldi. Bir yılı aşkın süredir GMX’i destekleyen bir kullanıcı olarak önerilerimi tartışmak için kısaca paylaşmak istiyorum.

gmxtothemoontwice, GMX yönetim üyesi

Yatırımcılar, airdrop’un ilk saatinde 42 milyon Arbitrum talep etti

Nansen verilerine göre, Arbitrum’un merakla beklenen airdrop’u Perşembe günü yayına girerken ilk saatte 42 milyondan fazla ARB token talep edildi. Yaklaşık 23.000 bireysel cüzdan, uygun tüm cüzdanların %3’ünü temsil eden airdrop’u talep etti.

Teknik belgelere göre ARB’nin toplam arzı 10 milyar. Perşembe günü yazım zamanında 1,30 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Gün içinde Huobi ve Kucoin üzerinde 11-12 dolar seviyelerine yükseldi. Tüm borsalardaki ARB fiyatlarının, Bybit’te 14 dolara kadar ulaşan airdrop’tan sonra büyük ölçüde değiştiğini belirtelim.

Arbitrum çöktü

Perşembe günü yoğun ilgi nedeniyle bir noktada platformda kesintiler meydana geldi. Claim işlemlerinin kapalı olduğu esnada, fiyat düşüşe geçti. 7-8 dolar bölgesine gerileyen Arbitrum, şu anda 2 doların altında işlem görüyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Binance listesi saat 20:00’da açılacak. Yüksek volatilite nedeniyle yatırımcıların sert fiyat hareketlerine karşı bilinçli olması gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalardan Büyük Stok: Arbitrum (ARB) İşleme Açıldı!