ARTII Token Nedir? ARTII Ne İşe Yarar?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ARTII Token nedir? ARTII Token, DeFi ve NFT alanının en iyi yanlarını bir araya getirmeyi amaçlayan bir kripto para birimidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede ARTII Token nedir, ne sunar, ARTII ne işe yarar ve nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruları yanıtlamaya çalıştık. Gelin NFT ve DeFi’de devrim yaratmayı amaçlayan bu projeyi birlikte inceleyelim.

ARTII Token nedir?

ARTII Token, Picasso, Andy Warhol ve Alfredo Versace gibi ünlü sanatçılar için bir platformdur. Bu platform, İngiltere merkezli BDAM (British Digital Asset Management) projelerinden biridir. Bununla birlikte, içerik yazarları, sanatçılar, geliştiriciler ve girişimcileri kendisine çekmeyi amaçlar. Buna göre ARTII, bahsi geçen kullanıcı kitlesine NFT ve DeFi biçiminde bir Blockchain altyapısı oluşturur. Proje, NFT ve DeFi gibi yeni ve nesil Blockchain konseptlerini birleştirerek öne geçmeyi hedefler.

ARTII ayrıca, belirli NFT pazar yerine sahiptir. Bu, NFT varlıklarının ticareti için bir platform sağlar. NFT pazarı, Ethereum ağının benzersiz akıllı sözleşmelerini kullanarak güvenliğini sağlar. Sözleşmeler, kullanıcıların pazar üzerinde merkeziyetsiz işlemler yönetebilmesine olanak tanır. Buna göre kullanıcılar, NFT pazarı aracılığıyla NFT’lerin güvenli, merkeziyetsiz ve uygun bir şekilde ticaretini yapabilir. Bu arada platform gelecekte bünyesine DeFi ürün ve hizmetlerini de entegre etmeyi amaçlamaktadır.

ARTII ne sunar?

ARTII, geleneksel sanat ile dijital sanatı birleştirir. Picasso ve Alfredo Versace gibi dünyaca ünlü tasarımcıların eserlerini NFT haline getirmeyi mümkün kılar. Ayrıca, bu NFT’lerin satışı için bir pazar yeri de inşa eder. Platform, resimlerini tokenize etmek isteyen veya resim varlıklarını takas etmek isteyenler için tek durak olmak ister. Bununla birlikte platform, Binance Smart Chain (BSC) ağını kullanır. Bu şekilde kullanıcılarına yüksek oranda ölçeklenebilirlik ve düşük masraflar sağlamayı hedefler.

ARTII nedir? Ne işe yarar?

ARTII, ARTII platformunun yerel kripto para birimi olan ARTII Token’in kısaltmasıdır. Bu kripto paranın NFT platformu içerisinde çeşitli kullanım durumları vardır. Bunlar arasında NFT satın almak ve gas ücretlerini ödemek yer alır. Buna göre kullanıcılar, ARTII Token ve BNB ile NFT satın alabilmektedir. Ayrıca platformda bir işlem yapmak için ödemeleri gereken gas ücretlerini de ARTII ile ödeyebilmektedirler. Bununla birlikte platform, staking, NFT ödünç verme gibi DeFi odaklı hizmetlerle kullanıcıların pasif gelir elde etmesini sağlar.

ARTII Token nedir? ARTII nasıl alınır?

Kripto para birimini satın alabileceğiniz borsalar arasında MEXC ve Bittrex bulunur. İlgili yatırımcıların bu borsalardan birine üye olması ve üyeliklerini doğrulaması gerekir. Bunun ardından kullanıcı, cüzdanına ARTII paritelerine uygun bir varlık yatırarak ARTII Token’i satın alabilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ARTII Token Nedir? ARTII Ne İşe Yarar?