Artık Abra’dan Visa Ve Mastercard İle Bitcoin Alabileceksiniz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Abra uygulaması ve Abra.com kullanıcıları artık dünyanın her yerinde Visa ve Mastercard ile Bitcoin satın alabilir. Bu durum yatırımcıların Bitcoin’in satın almasını çok daha kolay hale getirecek.

Geleneksel olarak, Abra kullanıcıları bugüne kadar sadece Abra hesaplarını doğrudan banka havalesi yoluyla finanse edebiliyorlardı ve yetkilendirilmesi biraz zaman alıcıydı, yani kullanıcılar Bitcoin satın alma işlemine anında erişemiyorlardı.

Abra basın bültenine göre, Mastercard ve Visa’nın bu yeni entegrasyon birçok faydaya ev sahipliği yapıyor:

“Bitcoin satın alımları tek seferde 50 ila 20.000 dolar arasında değişebilir. Satın alınan Bitcoin genellikle blokzincir işlem sürelerine bağlı olarak 20 ila 30 dakika arasında kullanılabilir.”

“Bir kredi kartı ile gerçek bir Bitcoin satın almak, internette başka herhangi bir işlem yapmak kadar kolay olacak. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz Bitcoin miktarını girmek, bir Bitcoin cüzdan adresi girmek, kredi kartınızı veya banka kartı bilgilerinizi girmek ve daha sonra tüm ayrıntıları onaylamak.”

Kripto Para Kabulü Açısından Büyük Bir Haber

Bitcoin’in “kabul edilebilir” hale gelmesi için satın alınması mümkün olduğunca kolay olmalı. Bu yeni formatta, Bitcoin satın almak, başka bir ürünü çevrimiçi olarak bir banka veya kredi kartıyla satın almak gibi.

Abra bu hizmeti sunan ilk platform değil, ancak Litecoin ağı içindeki benzersiz entegrasyonu bu haberi biraz daha önemli hale getiriyor.

Hepsinden önemlisi bu olayın, Abra’nın müşteri deneyimini geliştireceğinden ve Abra’nın karlarında da bir artış göreceğinden şüpheniz olmasın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

Artık Abra’dan Visa Ve Mastercard İle Bitcoin Alabileceksiniz