Analist: AVAX Tabanlı Bu 5 Altcoin, Patlamanın Eşiğinde!

Avalanche AVAX 1200x900 1
Avalanche AVAX 1200x900 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto kanalı Altcoin Buzz’ın kripto analisti, sağlam temelleri olan Avalanche (AVAX) ekosistemindeki en iyi 5 projeyi aboneleriyle paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak paylaşımları sizler için derledik.

AVAX üzerinde bir likidite projesi BenQi (QI)

BenQi (QI), Avalanche üzerine inşa edilmiş vesayetsiz bir likidite piyasası protokolü. Protokol, kullanıcıların dijital varlıklarını zahmetsizce ödünç vermelerini, ödünç almalarını ve faiz kazanmalarını sağlıyor. Protokole likidite sağlayan mudiler pasif gelir elde edebilirken, borçlular aşırı teminatlı bir şekilde borçlanabiliyor.

BENQi

Analiste göre, BenQi’yi AVAX ekosistemindeki kritik projelerden biri yapan şey, Avalanche’ın kurucu kuruluşu olan Ava Labs’ın projeye yatırım yapmış olması. Ayrıca, BenQi sadece birkaç aylık olmasına rağmen, TVL’si 1,8 milyar doları geçti ve bu da Avalanche’daki tüm platformlar arasında en yüksek TVL’lerden biri. 

Coingecko’daki ilk 10 DEX arasında bulunan Trader Joe (JOE)

Trader Joe, Avalanche C-Chain tokenlerini destekleyen Avalanche Blockchain üzerine inşa edilmiş kapsamlı bir AMM merkezi olmayan finans protokolü. Trader Joe, kaldıraçlı trade sağlamak ve kullanıcılara yüksek hız ve düşük maliyetle mükemmel bir trade deneyimi sunmak için DEX ve DeFi kredilerinin bir kombinasyonu. Platform, işlem hacmine göre Coingecko’daki ilk 10 DEX arasında bulunuyor

AVAX

Kripto analisti, Trader Joe‘nun patlamasının büyük bir nedeninin, Avalanche Rush DeFi teşvik programı olan Joe Rush olduğunu vurguluyor:

Program sırasında kullanıcılar, seçilen likidite havuzlarına, borç verme piyasalarına ve kaldıraçlı alım satım işlemlerine katılarak, 4. çeyreğin başlarında bir sürüm için planlanan bir özellik olarak ödüller alabilirler.

Topluluk odaklı merkezi olmayan bir borsa Pangolin (PNG)

Pangolin (PNG), Avalanche tarafından desteklenen, hızlı ödeme, düşük işlem ücretleri ve demokratik bir dağıtım ile Avalanche ve Ethereum varlıkları için topluluk odaklı merkezi olmayan bir borsa.

AVAX

Proje kısa süre önce büyük bir tokenomik revizyonunun geldiğini duyurdu:

Bu, maksimum PNG arzını %57 oranında azaltacak, daha stratejik bir emisyon programı uygulayacak ve PNG tokenine deflasyonist nitelikler ekleyecektir.

YieldYak (YAK) Ağustos ayından bu yana %300 yükseldi

Yield Yak (YAK), Avalanche ağındaki DeFi çiftçiliğinden daha fazla verim elde etmek için kullanımı kolay bir araç ve toplum odaklı bir proje. Kripto analisti, şu açıklamayı yapıyor:

DeFi platformu, en iyi APY’yi elde etmek için zaman zaman varlıklarınızı manuel olarak yeniden stake etmek zorunda kalmadan otomatik olarak otomatik olarak birleştirmenize olanak tanır.

AVAX

Ayrıca YieldYak, Avalanche Rush programına katıldı. Analist, bunun her zaman bir proje ve tokeni için uygun olan geliştirme cephesinde daha fazla ilerleme anlamına geldiğini söylüyor. YAK tokenine gelince, kripto para Ağustos ayından bu yana %300 patladı.

AVAX üzerinde bir DeFi protokolü Snowball (SNOB)

Snowball (SNOB), Avalanche Blockchain’de çalışan bir DeFi protokolü. Diğer platformlar gibi Snowball da ekosisteme fayda sağlayan çok çeşitli yenilikçi ürünler sunuyor.

SNOB

Kripto analistinin Snowball (SNOB)‘a ilişkin değerlendirmesi ise şu şekilde:

Orada pek çok otomatik bileşen var. Aancak Snowball ile sıfır gaz ücreti ödediğiniz için Snowball daha iyi bir seçim gibi görünüyor. Ve Snowball’un bileşik stratejilerine para yatırarak, yerel tokeni SNOB’da ek ödüller kazanırsınız. Bu, kendi başınıza bir araya getireceğinizden daha yüksek ödüller kazandığınız anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: AVAX Tabanlı Bu 5 Altcoin, Patlamanın Eşiğinde!