Kripto Balinası: AVAX ve Bu 2 Coin Destansı Yükselecek!

Kripto Balinası: AVAX ve Bu 2 Coin Destansı Yükselecek!
Kripto Balinası: AVAX ve Bu 2 Coin Destansı Yükselecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası Fed pivotuna yönelik yükselen beklentiler arasında bir ayı piyasası rallisi yaptı. Bunu Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter hamlesiyle Dogecoin liderliğinde meme coin rallisi takip etti. Bununla birlikte piyasada bu bahar havasının ne kadar kalacağı belirsiz. Bu ortamda Kaleo takma adlı bir kripto para analisti, lider altcoin Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve sıcak bir altcoin için destansı ralli bekliyor.

Kaleo Ethereum’un patlamasını bekliyor!

Kripto piyasasında Kaleo takma adını kullanan bir analist, 537 bin Twitter takipçisine yeni tahminlerini paylaştı. Analist, lider altcoin Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX)’ın da dahil olduğu altcoin üçlüsünden yatırımcılarını memnun edecek bir ralli bekliyor. Kripto balinasına göre, Ethereum Temmuz 2023’e kadar 4.000 doların üzerine çıkacak. Lider altcoin için 2,5x’ten fazla bir patlama öngören analist, şu açıklamayı yapıyor:

Yakında daha fazla boğa fiyat hareketi yükleniyor.

AVAX
Kaynak: Kaleo / Twitter

Öte yandan Kaleo’nun grafiğinde, lider altcoin’in hedefine ulaşmasının ardından derin bir düzeltme öngördüğü görülüyor. Bu düzeltmede analist, ETH’nin 2.000 doların altına derin bir dalış yapmasını bekliyor. Basın zamanında Ethereum, günlük bazda %2,31 kayıpla 1.588 dolardan işlem görüyordu.

“Çok aylık birikim dönemi sona erdi, AVAX hedefine devam edecek”

Kripto balinası daha sonra Avalanche’a (AVAX) geçiyor. Kaleo, ilk önce altcoin projesinin çok aylık birikim dönemini sona erdirdiğine inandığını söylüyor. Bu yüzden de, güçlü Ethereum rakibinin 52 dolarlık hedefine doğru yola çıkacağını tahmine ediyor. Analistin tahmini, mevcut AVAX fiyatını dikkate aldığımızda %185’lik bir artış anlamına geliyor. Bu öngörüsü için Kaleo, şunu söylüyor:

Kış kapımızda.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Basın zamanında AVAX, günlük bazda %1,39 düşüşle 1826 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte AVAX, haftalık bazda %14,5 kazanç kaydetmiş durumda.

“SUSHI için bir rahatlama sıçraması makul!”

Analistin ralli öngördüğü son altcoin, merkezi olmayan borsa SushiSwap (SUSHI). Kripto balinasına göre, SUSHI’nin hedefine doğru %174’lük bir ralli yapması gayet makul. Bu bağlamda analist, şu yorumu yapıyor:

SUSHI, tüm zamanların en yüksek seviyesinden ayı piyasasının en düşük seviyesine %96 düşüş gördü. Bu yüzden 5 dolar aralığına bir rahatlama sıçraması oldukça makul.

AVAX
Kaynak: Kaleo / Twitter

Basın zamanında SUSHI, son 24 saat içinde %2,13 kayıpla 1,77 dolardan işlem görüyordu.

Bu arada analist, lider kripto Bitcoin’e (BTC) de bir göz atıyor. Kaleo BTC’nin 21.600 dolara hızlı bir ralli için hazır olduğunu söylüyor:

Hızlı bir şekilde diğer bacağını daha yükseğe at.

AVAX
Kaynak: Kaleo / Twitter

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere lider kripto 21 bin dolar sınırında mücadele ediyor. Basın zamanında Bitcoin, günlük bazda %0,70 düşüşle 20.682 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kripto Balinası: AVAX ve Bu 2 Coin Destansı Yükselecek!