Reklamı kapat

Avusturya’da Bitcoin, Ethereum ve Ripple Yüzlerce Merkezde Yayılıyor

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 2 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Kripto para marketi her gün değer kazanmasa da kripto paraların kullanım alanları her  geçen gün genişliyor. Avrupa’nın merkezindeki Avusturya da bu gelişime önderlik eden ülkelerden.

Posta Ofislerinden Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Daha Pek Çoğu Satın Alınabiliyor

Eğer Avusturya’da yaşıyorsanız ülkedeki 400’den fazla posta ofisinden Bitcoin,Ethereum, Litecoin, IOTA, Ripple, Dash, Komodo ve Bitcoin Cash alabilirsiniz. Diğer 1,300 posta ortağı da Viyana merkezli yeni bir girişim olan Bitpanda, Avrupa’nın önde gelen kripto borsası, üzerinden kripto para satıyor.

Bitpanda To Go kullanarak kulanıcılar posta kodlarını vererek kendilerine en yakın şubeyi bulabiliyorlar. Sadece Viyana’da bile 240 şube varken Linz’de de 176 şube var. Borsadan üç farklı şekilde satın alma gerçekleştirilebiliyor: 50€, 100€ ve 500€.

Müşteriler Avusturya’da istedikleri kriptodan almak için yalnızca bir eposta adresine ihtiyaç duyuyorlar. Kripto direk eşlenmiş cüzdana gönderiliyor.

Austrian Post müşterileriyle ilişkilerini sürdürebilmek için finansal servislerini arttırmaya odaklanıyor. Ayrıca kriptoyu da merkezde görüyorlar.

Austrian Post “servis noktaları arasında sıkı bir ağ” kurdu ve posta ofisleri diğer yönlerde genişlemeyi düşünürken bu hareket rekabet oluşturdu. Alakalı ürünler ve servislerle müşteri isteklerini karşılamak öncelikli amaçları. Geçtiğimiz sene %2.3 artış gören firma yıllık mektup gönderimlerinde %5’lik düşüş beklediklerini söylerken,  Avusturya kargo piyasasında ise iki haneli yükseliş bekliyorlar.

En ilginç gelişmelerden anında haberdar olmak için Kripto Koin’in Telegram kanalına katılın!

Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dünyanın En Eski Bitcoin Borsası BTCC Geri Döndü Dünyanın en eski Bitcoin borsası olarak kabul gören BTCC yeniden sahalara dönüyor. Çin merkezli borsa çeşitli kripto paralara yer vereceği platformunun yanı sıra bir de kendi tokenını yaratacağını duyurdu.  Şirket yaptığı açıklama ile platformunda Bitcoin, Bitcoin Cash,...
Serkan Eser 2 Temmuz 2018