Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!

Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü danışmanlık şirketine göre bu Web3 Coin, Web3 gelişmeye devam ederken portföyünüzün büyümesine yardımcı olabilir. Kriptokoin.com olarak ünlü danışmanlık şirketinin Web3 coin hakkında görüşlerini sizler için derledik.

Sektör gelişmeye devam ediyor

Blok zincirlerinin ve kripto para biriminin icadı, finans dünyasını çoktan sarstı ve muhtemelen daha fazlasını bekliyor. Ancak bu teknoloji birden çok sektörü alt üst edebilir ve müzik, sanat ve hatta internetin kendisinde yeniliklerin önünü açabilir. Neyse ki yatırımcılar için, gelecekteki bu karışıklık kazançlı bir fırsat olabilir.

Web3 olarak bilinen yeni internet çağı henüz emekleme aşamasındadır, ancak 2022’de önemli ilerlemeler kaydetti ve daha açık, merkezi olmayan ve güvenli bir internet oluşturmak için blok zincirleri ve kripto para birimiyle gelen avantajlardan yararlanıyor. Web3 ile internet, gücünü kullanıcılarına geri verecek ve onların oyunun kurallarını yeniden yazmalarına izin verecektir.

Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!

Bu devrim aynı zamanda karlı bir devrim olacaktır. 2030 yılına kadar, Web3’ün toplam değerinin 33 milyar dolardan fazla olabileceği ve yıllık bileşik büyüme oranının (CAGR) yaklaşık %45 olabileceği tahmin ediliyor. İnternetin ne kadar kazançlı olduğu hakkında bir şey öğrendiysek, bu sayı aslında Web3’ün potansiyelini hafife alıyor olabilir.

Web3’ün omurgası blok zincirleri kullandığından, yatırımcılar üzerinde çalışan kripto para birimlerine yatırım yaparak kar elde edebilirler. Ancak binlerce kripto para biriminden, özellikle rakiplerini geride bırakan ve sektörde lider olmak için sağlam bir temel oluşturan biri var.

Web3’ün zaten bir lideri var

Polygon (MATIC) olarak bilinen bu blok zinciri, benzersiz işlevselliği ile şimdiden kendisini bir Web3 güç merkezi olarak kabul ettirmiştir. Polygon teknik olarak bir Katman 2 blok zinciridir, yani işlemleri kendi blok zincirinde işler ve daha sonra bunları Ethereum blok zincirine ekler.

Ethereum ile uyumluluğu, popülerliği ve aynı zamanda son derece merkezi olmayan ve güvenli olması nedeniyle geliştiriciler tarafından çok rağbet görmektedir. Ancak bu popülerlik zaman zaman Ethereum’u yavaşlatır ve hızları bir damlaya kadar yavaşlatır. Polygon ile bu geçmişte kaldı.

Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!

Polygon’un potansiyeli daha yeni fark edilmeye başlandı. Ve 2022’nin büyük bir bölümünde varlık sınıfını etkisi altına alan bir kripto kışına rağmen, katman 2 blok zinciri, Web3’ün lideri olma vizyonunu geliştirmede ciddi adımlar attı.

Herhangi bir girişimde olduğu gibi, doğru insanları işe almak savaşın yarısıdır ve Polygon geçen yıl boyunca çok önemli roller üstlendi. Amazon, Airbnb ve Alphabet’in YouTube’u gibi diğer sektör liderlerinden çalışanların ilgisini çekti.

Bu Web3 coin için ortaklıklar dikkat çekiyor

Bu Web3 coin, ZK toplamaları olarak bilinen en son yeniliğini başlatma sürecindedir. Bu baharda çıkacak olan ZK toplamaları, hızdan ödün vermeden veya işlem ücretlerini artırmadan daha fazla kullanım durumunu desteklemek için Polygon’un ölçeklenmesine yardımcı olacak.

Ve 2022’de yapılan yeni ortaklıklara dayanarak, blok zincirinin giderek daha fazla kullanıcısı olacak gibi görünüyor. Polygon, şirketlerin Web3’e ilk dalışlarını yapmalarına yardımcı olma konusunda diğer tüm blok zincirlerinden çok daha net bir lider haline geldi. Uzun bir ortaklık listesi, ancak en dikkate değerlerinden bazıları Starbucks, Meta Platformları, Coca-Cola, Walt Disney ve JPMorgan Chase’i içeriyor.

Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!

En iyi yıllardan birine sahip olmasına rağmen Polygon, fiyatı %70’in üzerinde düştüğü için 2022’nin büyük bölümünde piyasayı saran kripto kışının kurbanı oldu. Bununla birlikte bu potansiyel yatırımcılar için endişe verici görünse de bir umut ışığı var. Bu ayı piyasası sırasında pazar payını kaybeden diğer blockchainlerin aksine, Polygon’un payı arttı ve en değerli ilk 10 kripto para birimi arasına girdi.

Fiyatlardaki son artışa rağmen, Polygon hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden %60’tan fazla aşağıda, ancak bu bir fırsat olarak görülmelidir. Web3’ün popülaritesi arttıkça ve daha fazla şirket teknolojinin sunduğu fırsatları aramaya başladıkça, Polygon yeni internet çağının önde gelen blok zinciri olma konumundadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!