Ünlü Balina, 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Canavar Rallileri Geliyor!

0x0
0x0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader’ı Kaleo, gözden kaçan bir altcoin projesinin yükselmesini beklerken Solana ve Terra için canavar rallileri öngörüyor. Kriptokoin.com olarak, analistin tahminlerinin detaylarını sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Kaleo: SOL şu ana kadar tam olarak planlandığı gibi oynuyor!

Sektörde “Kaleo” olarak bilinen analist, 393.800 Twitter takipçisine, Ethereum rakibi Solana’nın (SOL) düşüş trendinden çıktığını ve şu anda büyük bir rallinin ilk aşamalarında olduğunu söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SOL şu ana kadar tam olarak planlandığı gibi oynuyor.

Analistin grafiğine göre, SOL 300 dolara kadar yükselebilir ve mevcut değerinden yaklaşık %80’lik potansiyel kazançlar elde edebilir.

Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Ünlü balina:  Bu altcoin, Bitcoin’e karşı güç işaretleri veriyor!

Ünlü balina Kaleo’nun radarındaki bir diğer altcoin ise merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra. Kaleo’ya göre Terra, bir yükseliş devam modeli olan düşen bir kama yapısından çıktıktan sonra Bitcoin’e (LUNA/BTC) karşı güç işaretleri veriyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LUNA/BTC. Tam göndermeye başlamak için hazırlanın.

Paritenin şu anki 0,0009 BTC (44,37 dolar) değerinden Kaleo, 0,002 BTC (98,61 dolar) hedefine %122’nin üzerinde kazanç bekliyor.

Kaleo: QTUM daha da yükselmeye hazır görünüyor

Kaleo ayrıca işletmeler için bir Blockchain platformu olan QTUM’a da bakıyor. Kaleo’ya göre, QTUM, destek olarak önceki yüksek zaman çerçevesi (HTF) direncini yeniden test ettikten sonra daha da yükselmeye hazır görünüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

QTUM burada sağlam görünüyor. Çok yıllı taban aralığından HTF çıkışı ve ardından yeni bir yükseliş için hazır görünen yeniden testte birikim…

Büyük Eller, Bu 3 Altcoin’e Fon Akıttı! Bu 3’ünden ise Çıktılar

Analist Pentoshi, bu 2 altcoin projesinde yükseliş bekliyor

Popüler Twitter analisti Pentoshi, Bitcoin yükselmeye devam ederken iki altcoin projesinin ona eşlik etmeye hazır olduğunu söylüyor. Pentoshi, 1.60 doların üzerinde daha fazla alıcı bulduktan sonra sıçramaya hazır göründüğünü söylediği merkezi olmayan Blockchain protokolü Algorand’a (ALGO) değiniyor. Stablecoin DEX’i Curve Finance’in yönetim token’i Curve (CRV) geldiğimizde, Pentoshi CRV’nin 2,77 doları desteğe çevirdiğinde 3,80 dolara koşabileceğini tahmin ediyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Balina, 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Canavar Rallileri Geliyor!