Sürekli Kâr Yapan Balina, Bu Altcoin’de ‘Long’ Açtı!  

Sürekli Kâr Yapan Balina, Bu Altcoin’de ‘Long’ Açtı!  
Sürekli Kâr Yapan Balina, Bu Altcoin’de ‘Long’ Açtı!  
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın dört bir yanındaki büyük yatırımcılar ve kripto para meraklıları, lider altcoin Ethereum’da (ETH) önemli bir uzun pozisyon açan Frog Nation’ın eski CFO’su 0xSifu’ya (sifu.eth) odaklandı. Bu hamle, kripto para birimi 1.550 dolara düştüğünde kendisine önemli kazançlar sağlayan başarılı bir short pozisyonun hemen ardından geldi.  İşte detaylar…

Trader, lider altcoin için uzun pozisyon açtı

Kripto para piyasaları volatiliteye yabancı değil ve Ethereum gibi büyük kripto varlıkların fiyatları genellikle çılgınca dalgalanır. Bununla birlikte, bazı zeki traderlar bu fiyat hareketlerinden kâr elde etmeyi başardı ve 0xSifu da bunlardan biri. Perps Watcher’dan alınan son veriler, 0xSifu’nun Ethereum (ETH) üzerinde yükseliş yönünde bir duruş sergilediğini ortaya koyuyor.  Rapora göre, trader “son üç gün içinde Kwenta’da ETH uzun pozisyonları açtı. Ayrıca pozisyonunu kademeli olarak artırdı”. Ek olarak, proaktif olarak altcoin için ortalama 1.562,27 dolar fiyattan ve 5,2x kaldıraçla uzun pozisyonlar aldı. Yani son üç gün içinde Kwenta’daki uzun pozisyonunu kademeli olarak artırdı.  Şu anda 20 milyon dolar değerinde ETH’ye sahip.

0xSifu’nun pozisyonu hakkında daha da dikkat çekici olan şey, özellikle son zamanlardaki yüksek seviyeleri göz önüne alındığında, Ethereum için nispeten düşük bir giriş noktası olan 1.548 dolardan açmış olmasıdır. Heyecana katkıda bulunan şey, bu pozisyonu güvence altına almak için kullandığı 5.28 kaldıraçtır. BTC ve altcoin ticaretinde kaldıraç kullanımı hem kazançları hem de kayıpları artırır. Yani, bu yatırımı yüksek riskli, ancak yüksek ödüllü bir strateji haline getirir. Bu durumda, 0xSifu’nun Ethereum’un gelecekteki performansına duyduğu güven de dikkat çekiyor. Zira bu, kârını potansiyel olarak en üst düzeye çıkarmak için kaldıraç kullanmasına neden oldu.

Piyasa geri mi dönüyor?

0xSifu ve diğer başarılı yatırımcıların Ethereum’da uzun pozisyonlar açması, önemli. Zira kripto para piyasasındaki genel duyarlılık hakkında soru işaretleri doğuruyor. Tarihsel olarak, deneyimli traderlar piyasa trendlerinden faydalanmakta hızlı davranmışlardır. Ayrıca bu yükseliş hareketi duyarlılıkta bir değişime işaret ediyor olabilir. Altcoin Ethereum son zamanlarda 1.500 ila 1.600 dolar aralığında işlem görüyor. 0xSifu’nun 20 milyon dolarlık uzun pozisyonunun açılmasıyla birlikte, beklentiler de değişiyor. Zira bazılarının önümüzdeki günlerde ETH fiyatında yukarı yönlü bir hareket beklemesi muhtemel.

Yatırım Şirketleri ve Balinalar, Bu 4 Altcoin’i Borsalara Boşaltıyor!

0xSifu’nun Ethereum’da büyük bir uzun pozisyon açma kararı, çok kritik. Zira yalnızca kripto para birimine olan güveninin bir kanıtı değil. Kimine göre, aynı zamanda potansiyel piyasa eğilimlerinin de bir göstergesi. Kripto para meraklıları altcoin ETH’nin performansını yakından izliyor. Ancak, önümüzdeki günler bu yükseliş duruşunun 0xSifu için işe yarayıp yaramayacağını gösterecek. Ayrıca Ethereum’un değerinin yeniden canlanmaya hazır olup olmadığını ortaya çıkaracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Sürekli Kâr Yapan Balina, Bu Altcoin’de ‘Long’ Açtı!