Ünlü Balina, Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri ve Yükselecek Altcoin’i Paylaştı!

IMG 0818 1024x1024
IMG 0818 1024x1024
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti ve balina olan Kaleo, yeni Bitcoin ve altcoin tahminlerini paylaştı. Ünlü balina, Bitcoin’in (BTC) yaklaşan fiyat hareketinin, patlamaya hazır başarılı bir altcoin grafiğini yansıttığını tahmin ediyor. Kriptokoin.com olarak Kaleo’nun tahminlerini sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Kaleo: Bitcoin LUNA’nın grafiğini takip ediyor!

“Kaleo” olarak bilinen analist, 388.400 Twitter takipçisine, BTC biriktirmelerini söylüyor ve Bitcoin grafiğini akıllı sözleşme platformu Terra (LUNA) ile karşılaştırıyor. Terra’nın yerel varlığı LUNA geçen yıl yaklaşık %10.800 arttı ve bu ayın başlarında 43.82 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. CoinGecko’ya göre LUNA, yazı yazılırken 37 dolardan işlem görüyor.

altcoin

Bitcoin, yazı yazılırken son iki haftada %10’dan fazla düşüşle 43.800 dolardan işlem görüyor. Kaleo, piyasa değerine göre en büyük kripto paranın tekrar yola çıkmadan önce muhtemelen biraz daha zemin kaybedeceğini düşünüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tahmin etmem gerekirse, bahse girerim 37 bin dolara hızlı bir düşüş görürüz ve oradan turboya geri döneriz. 37 bin dolara düşüş korkutucu değil. Yine de korkutucu olan ne biliyor musun? Bu seviyenin biraz üzerinde satış yapmak, birkaç ekstra yüzde puanı daha düşük yakalamaya çalışmak, yalnızca hedefinizi kaçırmak, daha yüksek geri satın almak ve 100.000 dolara kadar koşmadan önce başladığınızdan daha az BTC‘ye sahip olmak…

2 Ünlü İsim: Bitcoin, ADA, LTC ve DOT Bu Seviyelere Düşebilir!

Ünlü balina, bu altcoin projesinde yükselişte

Kaleo ayrıca akıllı sözleşme platformu Solana’da (SOL) yükselişte olduğunu belirtiyor. Ünlü balina, geçmişte BTC’de başarılı tahminlere imza attı ve adından fazlasıyla söz ettirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Balina, Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri ve Yükselecek Altcoin’i Paylaştı!