Gizemli Balina: Bu Altcoin, Bitcoin ve BNB’yi Geçecek!

Gizemli Balina: Bu Altcoin, Bitcoin ve BNB’yi Geçecek!
Gizemli Balina: Bu Altcoin, Bitcoin ve BNB’yi Geçecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin projesine dikkat çekti. Bu projenin hem Bitcoin (BTC) hem de Binance Coin’den (BNB) daha iyi performans göstereceğini düşünmekte. İşte detaylar…

Kaleo, popüler altcoin MATIC’e dikkat çekti: Kolay bir alternatif

Kaleo olarak bilinen analist, 536.400 Twitter takipçisine yeni yorumlarını aktardı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, bir balina olan Kaleo, Polygon’a (MATIC) dikkat çekti. Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) BTC’ye karşı bir kırılma için hazırlanabileceğini söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

MATIC, hala biraz daha iyi olması gereken kolay bir alternatif. BTC çiftine bakarak ve zaman dilimini genişleterek başlayalım. Baskın formasyon, 21 Mayıs’a kadar uzanan bir HTF [Geniş Zaman Çerçevesi] flamasıdır.  Başka bir kırılma ile daha yükseğe hazır görünüyor.

Analist: Boğa piyasasında geri dönüş yapacak coin’lerden biri bu

Kaleo, MATIC’in patlamadan önce BTC’ye karşı biraz geri çekilmesini beklediğini söyledi. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden önce fiyat keşfine geçişinin olası olduğunu söylüyor.  Analist, MATIC’in de BNB’ye karşı benzer bir yapı oluşturduğunu düşünüyor. Analist, MATIC’in şu anda piyasa değerine göre en büyük 11. kripto para birimi olduğuna dikkat çekiyor. Fiyatının basit bir şekilde 2x yapması, MATIC’i listede Cardano’nun (ADA) üzerine yerleştirir. Yine de MATIC/USD fiyatı için yeni bir ATH ile sonuçlanmaz. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Burada BTC konusunda son derece iyimserim. MATIC/BTC çifti olduğu kadar yükseliş eğilimindeyken, BTC’yi geride bırakarak, boğa piyasasındaki ATH’sine yakın herhangi bir yere geri dönme şansı olan birkaç projeden biri olması beni şaşırtmaz.”

MATIC fiyatındaki en son durum

Analist, MATIC’in 1 doların altında olduğu herhangi bir fiyat noktasında “ucuz göründüğünü” söylüyor. Yazım sırasında MATIC, yüzde 3.2’lik bir yükseliş ile 0.92 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, son 24 saatte genel piyasadaki yükseliş ile birlikte 0.96 dolara kadar yükselmeyi başarmıştı. Kripto para birimi son 7 günde yüzde 9.8, son 14 günde yüzde 18.5 oranında değer kazandı. Ancak coin, son bir yılda yüzde 46.7 oranında düşüş gördü. MATIC, en son tüm zamanların en yüksek seviyesini 27 Aralık 2021’de kaydetti. O sıralar kripto para, 2.92 dolardan işlem görüyordu. O zamandan bu yana, yüzde 70’e yakın bir düşüş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Gizemli Balina: Bu Altcoin, Bitcoin ve BNB’yi Geçecek!