Balina, Bu Meme Coin’den Trilyonlarcasını Taşıdı! Elon Musk Mu?

pooch
pooch
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com okurlarının yakından takip ettiği üzere, meme coin avcılarından Shiba Inu (SHIB) oldukça ilginç bir hafta geçirdi. %300’lere varan haftalık büyüme oranı, ilk patlamasını Coinbase’deki resmi listelenme haberlerinden aldı. Yine bu sıçrama, birkaç gün önce gerçekleşen dalgalanmanın sadece bir ön izlemesiydi.

SHIB fiyatında neler yaşandı?

SHIB fiyatı sadece bir gün için %50’in üzerinde arttı. 24 saatlik kazancını %100’e yaklaştırdığı süreçte, inanılmaz bir şekilde ertesi gün fiyat, bir haftalık grafikte %242.9 gibi muazzam bir artış gösterdi. Yazım sırasında 0.00002902 dolardan işlem görüyor ve günlük kazancı piyasa geneline rağmen %13,93 ile birinci sırada. Bu arada, son 7 günden bu yana hala %180 daha değerli.

SHIB Önemli Ortaklığı Duyurdu! "Yeni Zirveler Geliyor"

Peki meme coin ile ilgili ilginç olan nedir?

Bu dönemde, SHIB fiyatının dışında çok ilginç bir işlem gerçekleşti. WhaleStats’a göre, çok sayıda SHIB transferini belirleyebiliriz. Kesin olmak gerekirse, transfer 6.178.758.122.373.372 SHIB idi. Bir Ethereum cüzdanından diğerine bu 6 trilyon adet SHIB aktarıldı. Bu transfer, birkaç gün önce görülen yükselişten hemen önce gerçekleşti. Daha yakından incelendiğinde, Etherscan sayesinde fonları daha fazla takip edebiliyoruz.

Balina Hakimiyeti Olan Bu 2 Altcoin'e Dikkat: İşte Olabilecekler!

6 trilyondan fazla SHIB tekrar transfer edildi

Fonlar, başka bir bilinmeyen cüzdana yerleşene kadar birkaç kez daha taşındı. Kripto topluluğu, bu yükselişi kimin öngördüğünü ve bundan kazanç sağladığını çok merak ediyor. Altın saatte 6 trilyon SHIB’yi hareket ettiren bir balina var. Ve kim olduğu şu anlık muamma…   

Merak etmemek oldukça zor, ancak kim bu denli yüklü meme coin alabilir? Topluluktan herhangi biri olabilir, ancak yine de sektördeki önemli bir figürü, meme token’lerinin büyük bir hayranı olan Elon Musk’ı göz önünde bulundurmak gerekiyor. Analist Nicole D’souza’ya göre Elon Musk’ın kripto para birimlerine inandığı bir sır değil. Aslında meme token’lerine, özellikle Dogecoin’e ne kadar düşkün olduğu zaten ortada.

Dogecoin gibi, Shiba Inu da çok aktif bir topluluğa sahip olduğu kadar büyük bir internet takipçisine de sahip. Dogecoin şimdilik Mark Cuban gibi yatırımcılar tarafından tercih edilen token olabilir, ancak bu her zaman değişebilir. Sonuçta, SHIB ‘Dogecoin Katili’ olarak adlandırılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balina, Bu Meme Coin’den Trilyonlarcasını Taşıdı! Elon Musk Mu?