Ünlü Bitcoin Balinası: O Altcoin Patlamaya Hazır!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 7 gün önce
7.553 görüntülenme
Ünlü Bitcoin Balinası: O Altcoin Patlamaya Hazır!

Geniş çapta takip edilen kripto para analisti Kaleo, popüler bir altcoin projesine dikkat çekti. Aynı zamanda bir Bitcoin balinası olduğu önceki tweet’lerinden bilinen Kaleo’ya göre Lido (LDO), BTC ve ABD doları karşısında yükselmeye devam edecek. Bu nedenle analist, altcoin’in patlamaya hazır olduğunu paylaşıyor ve ralli beklentilerini aktarıyor. İşte detaylar…

Kaleo, popüler altcoin LDO için yükselişte

Analist Kaleo, Ethereum (ETH) staking hizmeti Lido’nun (LDO) Bitcoin (BTC) ve ABD doları karşısında yükselişini sürdüreceğine inanıyor. Kripto stratejisti Kaleo, 555.100 Twitter takipçisine LDO’nun güçlü göründüğünü ve Bitcoin’e (LDO/BTC) karşı bir ralli için hazır göründüğünü söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Son altı yılda öğrendiğim bir şey varsa, o da gücü kaybetmemek. Fiyat keşfinden önce Lido’yu kaçırmamak, bir sıçrama umuduyla hala en yüksek seviyelerinden yüzde 80 kadar aşağıda olan son döngüdeki en sevdiğiniz coininizde uzun pozisyonu tutmaya çalışmaktan çok daha iyi bir oyun gibi görünüyor.

LDO, bu ay Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi

Ayrıca, Lido’nun USD grafiğinin de yükselişe geçtiğini söylüyor, ancak LDO’nun bu ay kral kriptonun yükseliş fiyat hareketine rağmen Bitcoin’den daha iyi performans göstermeyi başardığı için etkileyici olduğunu belirtiyor. Analiste göre  “LDO / USD grafiği benzer görünüyor, ancak burada önemli olan şey, öncelikle BTC grafiğinin çok güçlü görünmesi”. Zira analist, BTC’de oldukça büyük bir yükseliş beklediğini söylüyor. Bu nedenle BTC grafiğinin önemi yadsınamaz.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Lido, Ethereum için bir likit staking çözümüdür. Lido, kullanıcıların ETH’lerini – minimum para yatırma veya altyapı bakımı olmadan stake etmelerine izin verir. Yani Lido, Ethereum 2.0 için likit bir staking hizmeti sağlayan ve kullanıcıların staking altyapısını sürdürmeden staking ödülleri kazanmalarına olanak tanıyan bir DAO’dur. Coin Lido DAO’da yönetişim haklarının verilmesi, ücret parametrelerini ve dağıtımını yönetme, Lido node’larının eklenmesini ve kaldırılmasını yönetmek için kullanılmakta.

Lido, yılın başındaki 0,952 dolarlık düşük seviyesinden yaklaşık yüzde 170 artışla 2,56 dolardan el değiştiriyor. LDO/BTC çifti, yazı yazılırken 0.00011203 BTC’de işlem görüyor. Kaleo ayrıca, kral kripto varlığının 30.000 dolara gideceği tahminini ikiye katlıyor. Analist,  Grafiğine bakıldığında Kaleo, Bitcoin’in Şubat ayında 30.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Ayrıca analistin paylaştığı grafikler, BTC’nin yaklaşık 35.000 dolara kadar yükseldiğini gösteriyor. Yazım sırasında, Bitcoin 23.107 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bugün, 19 Altcoin İçin Önemli Gün: İşte Yaşanacaklar!
Bugün, 19 Altcoin İçin Önemli Gün: İşte Yaşanacaklar! Bugün, birçok kripto para birimi için önemli bir gün olacak. Çeşitli Bitcoin ve altcoin borsaları yeni listelemeleri duyururken, kritik ürün lansmanları da bugün gerçekleşecek. Bu sırada, kripto para alanında önemli görülen birçok habere yönelik konu başlıklarını da...
Aslı Dinçer 7 gün önce