Ünlü Balina, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Yüzde 860 Yapacak!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 21 Temmuz 2021
8 görüntülenme
kripto

Tanınmış analist ve trader Kaleo, kripto para piyasalarındaki mevcut düşüş eğilimine rağmen, önümüzdeki on iki ay içinde lider altcoin Ethereum (ETH)’un değerinde büyük bir artış öngörüyor.

Ünlü balina: Ethereum (ETH)’da büyük bir ralli bekliyor

Yeni bir röportajda Kaleo, Ethereum (ETH)’un bir ay içinde yaklaşık 400 dolardan 200 doların altına düştüğü, 2017’deki performansına bakıyor. Bu performans önde gelen altcoin projesinin, 2018’in en yüksek seviyesi olan 1.440 dolara fırlamadan önce göstermiş olduğu performanstı. Kaleo’nun bu duruma ilişkin yorumları şu şekilde:

2017’de (halving’den yaklaşık bir yıl sonra), %70’lik bir düşüş oldu ve her şey ölü görünüyordu. Ethereum (ETH) geri gelip tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça üzerine çıkmayı başardı. Ethereum için benzer bir senaryonun başlangıcındayız. İşte (Haziran 2021 itibariyle), benzer bir düşüş ve destekte. Yükseliş periyodu söz konusu olduğunda, orada sıraya giren birçok başka şeyler de var.

Altcoin projesinde artış yüzde kaç olacak?

Kaleo, Ethereum’un 2017 fiyat hareketine dayanacağına inanıyor. ETH’nin yüksek zaman çerçevesi desteğinden hareket edeceğini ve 2022 Temmuz’a kadar yeni bir ATH (tüm zamanların en yükseği) olarak 18.000 dolara doğru bir parabolik ralli gerçekleştireceğini tahmin ediyor. Potansiyel hareket, Ethereum’un mevcut fiyatından %862’nin üzerinde bir artışı temsil ediyor. Ethereum’un mevcut fiyatı 1.970 dolar civarında.

Kaleo, Ethereum’da uzun vadeli yükseliş eğiliminde olmasına rağmen, ETH şu anda 1.700 dolar civarında seyreden yüksek zaman dilimi desteğinin altına düşerse duruşunu yeniden değerlendirmeye açık olduğunu da dile getiriyor. Geçen ay, popüler kripto traderı, Ethereum’un fiyat seviyesinin yıl sonuna kadar 10.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ettiğini söyledi. Ayrıntılı olarak Kaleo’nun tahminleri:

2021’in ikinci yarısı için tahminlerim: BTC 6 haneli fiyat keşfine giriyor…ETH 10.000 doların üzerine çıkıyor…Bir büyük altcoin sezonu daha görüyoruz…Daha fazla kurumsal/hükümet benimsemesi gelecek… Daha fazla kurumsal/hükümet kaynaklı FUD.

ETH için aksi görüşler ne yönde?

Kriptokoin.com‘da görüşlerine yer verdiğimiz bir diğer ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe de Ethereum’a ilişkin yorumlarda bulunuyor. Kripto traderına göre, Ethereum 1.741 dolardaki önemli desteği kırmanın eşiğinde. Boğaların bu seviyede tutunamaması durumunda Van de Poppe, Ethereum’un 2018’in en yüksek seviyesi olan 1.400 dolara düştüğünü görüyor.

Ethereum, çok önemli bir alan olan 2.400 doları reddettikten sonra desteğe geri döndü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Cardano price
Cardano Analisti: Çok Dikkatli Olun! Çünkü… Cardano (ADA)’nun Goguen dönemi iyi gidiyor, Alonzo (halka açık test ağı) güncellemesi ağa akıllı sözleşmeler getirmeye hazırlanıyor. Aslında, bazı insanlar artık bu altcoini dijital ekonominin geleceği için potansiyel bir bayrak taşıyıcısı olarak görüyor. Aksine, bazı insanlar da...
Zeki Uyanık 22 Temmuz 2021