Balinalar, Bu 10 Altcoin’den İstifliyor: Zirvede ise O Coin Var!

Serkan Eser
Serkan Eser 5 Aralık 2021
21 görüntülenme
NQi4W8LJ onchain data shows rising bitcoin whale index surpassing a 4 year high

Balinaların son günlerde stokladığı altcoin projeleri açıklandı. Shiba Inu (SHIB), piyasadaki balinalar tarafından istiflenen en popüler kripto paradır. Bitcoin ve altcoin piyasalarındaki mevcut kan banyosu sırasında bile SHIB, balina adreslerdeki güçlü konumunu koruyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Balinalar bu 10 altcoin projesinden stokluyor: Shiba Inu zirvede!

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanında tutulan toplam balina sayısına göre, Shiba Inu (SHIB) mevcut 2 milyar dolarlık token ile balinalar arasında hala en büyük pozisyonu elinde tutuyor. Ancak USD varlıklarının değeri aynı kalırken, balinalar arasındaki yüzde (veya baskınlık) önemli ölçüde azaldı. Yazım sırasında, Shiba Inu holdingleri %8 hakimiyete sahipken daha küçük tokenler tüm holdinglerin %7,89’unu oluşturuyor. 

Kaynak: Balina İstatistikleri

Buna rağmen, SHIB güvenli liman varlığı olmayı başaramadı ve değerinin yaklaşık %15’ini kaybetti. Bir bütün olarak piyasa ile karşılaştırıldığında SHIB, DOGE, ETH ve AVAX ile birlikte en fazla düşüşün olduğu grafiklerde yer alıyor. Keskin bir düzeltmeden sonra, SHIB hala son zirvesinden %66 aşağıda yer alıyor. Haftanın başında piyasada hızlı ve beklenmedik bir ralli başladı ve bu da %40 kısa vadeli bir pompa ile sonuçlandı. Ancak bu sürdürülemedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

vvvvvvvvvvvv
Başarılı Analist, Solana ve Avalanche İçin Sıradakini Açıkladı! Analist Nicholas Merten, Ethereum rakipleri Solana ve Avalanche için sırada nelerin olduğunu açıkladı. Tanınmış kripto analisti Nicholas Merten, Ethereum (ETH)’a karşı konumlanmış iki katman-1 kripto paraya mercek tutuyor. Analistin Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) hakkındaki görüşlerinin detayları...
Zeki Uyanık 5 Aralık 2021