Kripto Para Balinaları, Bu 3 Altcoin’i Alıp Satıyor!

Kripto Para Balinaları, Bu 3 Altcoin’i Alıp Satıyor!
Kripto Para Balinaları, Bu 3 Altcoin’i Alıp Satıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların hızlı dünyasında, balina adresleri piyasa gözlemcilerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bugün, büyük altcoin projeleri MKR, LOOM ve ETH’yi içeren üç önemli işlem kritikti. Çeşitli izleme platformları tarafından tespit edilen bu hareketler, bu kripto ağır toplarının stratejilerine ilişkin içgörüler sunmakta. İşte detaylar…

Balinalar, yüklü miktarda MKR’ı çekti

16 Ekim’de Lookonchain, yönetişim tokenı Maker (MKR) ile ilişkili üç balina adresinin faaliyetlerini işaretledi. 0x9e ile başlayan adres kısa süre önce Binance’ten kripto para çekti. Yaklaşık 1,27 milyon dolar değerinde, toplamda 869 MKR gibi önemli miktarda altcoin MKR çekti. Bu adres şu anda tahmini değeri 5,17 milyon dolar olan 3.549 MKR’lik önemli bir zulaya sahip.

0x6b ile başlayan yeni bir adres, yine Binance’ten MKR çekti.  Yaklaşık 1,46 milyon dolar değerinde 1.001 MKR çekerek varlığını duyurdu. Bu arada, 0xB4 ile başlayan adres, sadece 11 saat önce OKX’te işlem yaptı. Borsadan 437.000 dolara eşdeğer 300 altcoin aldı. Böylece, varlıklarını yaklaşık 1,17 milyon dolar değerinde 800 MKR’ye yükseltti. Bu hamleler, MKR varlıklarının stratejik bir birikimine işaret ediyor. Ancak bu balina eylemlerinin arkasındaki niyetler hakkında sorular ortaya çıkarıyor.

Altcoin LOOM da balinaların odağında

The Data Nerd’ün izlemesi, 0x313 ile başlayan bir balina adresine işaret etti. Bu balinayı içeren dikkat çekici bir işlemi ortaya çıkardı. Yaklaşık 8 saat önce, bu balina Coinbase’e piyasa değeri 4,82 milyon dolar olan 12,62 milyon LOOM yatırdı. Ortalama satın alma fiyatı LOOM başına 0,38 dolar gibi şaşırtıcı derecede düşük bir rakamdı. İlginç bir şekilde, bu balina bu altcoin varlıklarını yedi ay önce, fiyat sadece 0,057 dolar iken satın almıştı. Bu balina bu varlıkları mevcut piyasa fiyatından satacak olsaydı, %659 gibi etkileyici bir kazancı temsil eden 4,08 milyon dolarlık önemli bir kâr elde edecekti.

ETH balinası Binance’e coin aktardı

Spot On Chain ise, yakın zamanda Ethereum (ETH) ile önemli bir işlem kaydetti. Bu işlemi yapan 0x88e adresine sahip bir balina adresi tespit etti. Sadece on dakika önce balina, yaklaşık 6,98 milyon dolar değerinde kalan 4.404 ETH varlığını Binance’e aktardı. Bu altcoin ETH’ler için ortalama alım fiyatı 1.585 dolardı. Dikkat çekici bir şekilde, bu balina ilk olarak 23 Haziran 2020’de dikkat çekmişti. O sırada, Bitfinex’ten, fiyat sadece 243,1 dolarken 11.904 ETH biriktirmişti.

Geçtiğimiz üç gün içinde balina, 11.904 ETH’nin tamamını Binance’e yatırdı. Şu anda ortalama 1.561 dolarlık fiyatla tahmini 18,58 milyon dolar değerinde. Bu işlemden elde edilen kar, %542’lik şaşırtıcı değer artışını temsil ediyor. Yani altcoin kârı, yaklaşık 15,8 milyon dolar gibi bir rakam. Bu dikkat çekici yolculuk, kripto para birimlerine yapılan stratejik yatırımlara işaret ediyor. Söz konusu yatırımlarla önemli kazançlar elde etme potansiyelini gözler önüne sermekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kripto Para Balinaları, Bu 3 Altcoin’i Alıp Satıyor!