Balinalar Arasında Shiba Inu Patlaması: Yüzde 122 Arttı!

Sepetinde SHIB ve Bu 5 Altcoin Olan Balina, Satışa Başladı!
Sepetinde SHIB ve Bu 5 Altcoin Olan Balina, Satışa Başladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IntoTheBlock verilerine göre Shiba Inu (SHIB) balinaları, büyük işlemlerde yaklaşık yüzde 122’lik bir artışla son 24 saat içinde daha aktif oldu. Büyük işlem dalgalanmaları, tipik olarak, satın alan veya satan balinaların artan faaliyetiyle bağlantılıdır ve bunların toplamı 100 bin dolardan fazladır.

Shiba Inu ilk 10’a girdi

WhaleStats’ın ilk 100 Shiba Inu sahibine ilişkin analizi, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girmesi ve büyük işlemlerin sayısında artışa yol açması nedeniyle aktif adreslerde yaklaşık yüzde 8,28’lik bir artışı yansıtıyor. WhaleStats, son 24 saat içinde büyük Shiba Inu alımları tespit etti. WhaleStats’ta 312. sırada yer alan “BlueWhale0073” adlı kripto para balinası, kısa süre önce 1.562,733 dolar değerinde 147.846.134.326 SHIB satın aldı. SHIB ayrıca, şu anda 627.497.979 dolar değerinde SHIB’ye sahip olan en iyi 5 bin ETH balinası tarafından satın alınan ilk 10 token’den biri olarak yeniden ortaya çıktı.

Mayıs ayında genel olarak yaşanan volatilite nedeniyle SHIB, ay için yaklaşık yüzde 46 düşüş yaşadı. Fiyat düşüşlerine rağmen, Shiba Inu, WhaleStats verilerine göre mevcut sahip sayısı 1.171.385. SHIB, Mayıs ayının başından bu yana yaklaşık 32.000 sahip ekledi.

SHIB ekosisteminde gelişmeler ardı arında geliyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Shiba Inu, yakım oranındaki artıştan sonra SHIB token sahiplerinin sayısında da bir artış yaşandı. SHIB’deki yatırımcı sayısının artmasına rağmen, analistler fiyatta bir düşüş yaşanacağını düşünüyor. SHIB yakım oranı düzenli bir şekilde yükseliyor. Shibburn’a göre, bir gecede 203.4 milyon SHIB yakımı yapıldı. Şimdiye kadar 410.3 trilyon SHIB yakıldı ve dolaşımdaki arzını büyük ölçüde azalttı.

Analist Şaşırttı: Shiba Inu Mayıs'ta Bu Seviyeleri Görecek!

SHIB topluluğundaki yatırımcılar, SHIB’i yakımı için yeni yollar buldular. ShibSuperStore, Amazon ortaklık programında kabul edildi ve bu nedenle, her satın alımda, SHIB’de fiyatın yüzde 1 ila yüzde 20’sin arasında bir oranda yakım olacak. Geçtiğimiz ay boyunca daha fazla Ethereum (ETH) sahibi SHIB ağına katıldı. Analistler SHIB fiyat eğilimini değerlendirdi ve satış baskısında bir artış öngördü. Analistler, SHIB fiyat grafiğinde azalan üçgen oluşumunu tespit ettiler. Ayılardan gelen sürekli bir itme, Shiba Inu’da bir düşüş eğilimini tetikleyebilir. Ünlü bir kripto analisti Antonio Smith, SHIB fiyatı için direnç olarak 0.000015 dolar seviyesini işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar Arasında Shiba Inu Patlaması: Yüzde 122 Arttı!