Dev Balinalar, Bu Meme Coin’e Hücum Etti: Milyarlarca Aldılar!

orcas 001
orcas 001
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birden fazla balina cüzdanı Shiba Inu (SHIB)’ya akın ediyor. PAC Protocol CEO’su David Gokhshtein hareketliliği Twitter’dan duyurdu. Perşembe gününden bu yana kripto balinaları trilyonlarca SHIB yağmaladı. Meme coin gündemde! Neler yaşanıyor? İşte ayrıntılar…

Balinalar cüzdanlara meme coin dolduruyor!

Twitter gönderilerinde, bir SHIB fanatiği, son iki hafa içinde birkaç balinanın SHIB satın aldığını tweet’ledi ve miktarları açıkladı. Şuana kadar en büyük tek seferlik alım 46 milyon dolar değerindeydi. Bu miktar dolarla, 6 trilyon adet SHIB satın alınıyor. Tweet serisi:

David Gokhshtein: (3 Ekim) Balinalar SHIB satın alınıyor! NastyShib: Son 2 hafta içinde birden fazla balina oldu. En yüksek sanırım 46 milyon dolardı. SHIB’de uyuyan hepiniz çok yanlış bilgilendirilmişsiniz.

Alımların Perşembe günü yapıldığı bildiriliyor!

Bu göz kamaştıran SHIB alımlarının Perşembe günü gerçekleştirildiği bildiriliyor. WhaleStats takma isimli Twitter analisti, Perşembe günü ardından Cumartesi günü, aynı balina cüzdanının üç postada 276 milyar adet SHIB daha satın aldığını söylüyor. Bu işlemler 116 milyar, 159 milyar ve fazladan bir milyar SHIB olmak üzere birkaç saat aralıklarla yapıldı.

Son çılgınlık öncesi, bu yılın başlarında, balinaların birkaç kaz daha ciddi miktarlarda SHIB satın aldığı biliniyor. SHIB, WeBull ve Coinbase Pro tarafından listelenen eToro platformuna eklendiği ve Eylül ayında Coinbase’de ticaretine başlandığı zaman balinaların akınına uğramıştı. Şimdi SHIB yatırımcıları, Robinhood borsasının yakında SHIB meme coin birimini platforma eklemesini umuyor. Bunun nedenlerin biri, platformun Ekim ayında kripto para cüzdanlarını test etmeye başlayacağını duyurmasıdır. Ayrıca, SHIB’in uygulama ekibi tarafından listelenmesini isteyen Change.org’daki dilekçe şimdiden 200.000’e yakın imza topladı.

DOGE ve SHIB Tahminleri: Bu Seviyeler Ufukta Görünüyor!

Meme coin’ler Elon Musk tweet’lerine yanıt vermiyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız bugünün erken saatlerinde, Tesla CEO’su ve kripto fenomeni Elon Musk, Floki adlı Shiba Inu yavrusunun bir resmini tweet’ledi. Musk, köpek fotoğrafının yayınlanacağını daha önceden duyurmuştu. Yine de, meme coin fiyatlarında bir kımıldama olmadı. Bu, Musk’un etkisinin artık azaldığını ve fiyatları etkileyebilme yeteneğinin köreldiğinin bir göstergesi olarak yorumlanıyor. Çünkü, aynısı 2021 başlarında yaşandığı zaman Dogecoin’in büyümesinde en önemli katalizörlerden biri olmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dev Balinalar, Bu Meme Coin’e Hücum Etti: Milyarlarca Aldılar!

Yorumlar kapalı.