Balinalar İstifliyor: Binance’deki Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
8.403 görüntülenme
Balinalar İstifliyor: Binance'deki Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Analistler arasında bu altcoin için yapılan yorumlarda 10x yükseliş gösterebileceği konusunda uyarılar bulunuyor.

Bu altcoin için önemli gelişmeler

Shiba Inu (SHIB), 2022’de diğer kripto para birimlerine benzer bir kader yaşadı ve o yılın kripto kışında sert bir gerileme yaşadı. Buna rağmen meme para birimi bazı gelişmeler yaşanmasıyla gündemde kalmayı başardı. Ancak, yükseliş ivmesi kazanmak için mücadele etti. Nisan 2022’de Shiba Inu, Shiba Lands’in halka açık satın almaya açık olduğu Shiba Inu Metaverse’ü duyurmuştu. Projenin amacı SHIB, LEASH ve BONE tokenleri dahil olmak üzere tüm Shiba ağını kullanmaktı. Şubat ayında Shiba Inu, ağı ademi merkeziyetçiliğe taşımak için ShibaSwap’te DOGGY DAO’yu başlattı.

Ek olarak ağ, işlem hızını artırmak ve aynı anda daha fazla işlemin gerçekleşmesini sağlamak için bir Layer-2 blok zinciri olan Shibarium’u başlatmayı hedefliyordu. Ancak başlatma 2023 yılına ertelendi. Önemli balina faaliyetlerine rağmen, SHIB’in fiyatı etkilenmedi. Kriptokoin.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi WhaleStats verileri, Shiba Inu tokenini Ethereum balinaları tarafından en çok satın alınan token olduğunu gösteriyor.

Geliştirme SHIB için iyi olabilir

2022, kripto kışı sayesinde fiyatı yılın başlarında düştüğü için Shiba Inu’ya (SHIB) karşı nazik değildi. Buna rağmen Shiba Inu ekibi, 2023’te kripto paranın kurtarıcı lütfu olabilecek ekosistemin geliştirilmesine devam etti. Shiba Inu metaverse, 2022’de SHIB için ilk büyük gelişmelerden biriydi. Bunu, geçen yılın Şubat ayında DOGGY DAO’nun lansmanı izledi. Bu gelişmeler kripto topluluğunda heyecan yarattı ve muhtemelen SHIB’in fiyatındaki düşüşe rağmen 2022 boyunca popüler kalmasının nedeni buydu. Bununla birlikte, piyasa SHIB’in fiyatının çoğunlukla balinaların insafına kaldığını anlayınca bir miktar dezavantaj oluştu. Meme parasının MVRV’si de Mayıs ayında 2022’deki en düşük noktasına ulaştı.

2022 yılı boyunca SHIB’in günlük zincir üstü işlemlerinin kârı Şubat, Haziran ve Ekim aylarında üç kat arttı. Günlük adres sayısı da benzer bir trend izlemiş ve aynı ay içerisinde artış göstermiştir. 2022, SHIB için zor bir yıl olsa da, 2023 meme coin için biraz daha nazik olabilir. Yeni yılda SHIB lehine sayılabilecek ilk şeylerden biri Shibarium’un lansmanı. Bu, ağa birkaç yeni özellik getireceği için SHIB’in çeşitli listelerin en üstünde yer almasına yol açabilir. SHIB’in istikrarlı yanma oranı ve deflasyonist doğası da onun lehine sayılabilir. SHIB’in 2023’teki potansiyeline ek olarak, TREAT olarak adlandırılacağı söylenen ekosistemde yeni bir tokenin olası lansmanı da var. Bu gelişmelerin önümüzdeki günlerde SHIB fiyatına büyük bir ivme kazandıracağı düşünülmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Akıllı Para Ona Akıyor: Dünya Devlerinin Tercihi Bu Altcoin!
Akıllı Para Ona Akıyor: Dünya Devlerinin Tercihi Bu Altcoin! Geçtiğimiz yıl, kripto yatırımcıları için sancılı bir yıl oldu. Bu altcoin, yatırımcıların yeni yılda tercih ettiği MVP oluyor. Bu altcoin piyasadan yararlandı Geçtiğimiz yıl, kripto yatırımcıları için sancılı bir yıl oldu. Kriptokoin.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi varlık...
Emre Borsan 4 hafta önce