Kripto Balinaları PEPE Coin ve Bu Kriptoyu Topluyor: Bu 2’sini Satıyor

Kripto Balinaları PEPE Coin ve Bu Kriptoyu Topluyor: Bu 2’sini Satıyor
Kripto Balinaları PEPE Coin ve Bu Kriptoyu Topluyor: Bu 2’sini Satıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son on-chain veriler, bazı kripto para balinalarının yüklü miktarda PEPE coin biriktirdiğini ortaya koyuyor. Ayrıca, Maker (MKR) balinalarının da Coinbase’ten kripto parayı toplayıp biriktrdiği ortaya çıktı. Ancak iki kripto para için ise satış sürecindeler. İşte detaylar…

Balinalar PEPE coin topluyor

Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre, 0xa145 kısa adresli balina bütçesi, Binance üzerinden 3,44 milyon dolarlık PEPE tokeni çekildi. Analistler, bu balinanın PEPE üzerinden 2.66 milyon dağıldığının bir kar elde ettiğini tahmin ediyor.

  • 0xa4Fd kısa adresli balina ise 1.09 milyon dağıtım USDC‘yi 0.00000881 fiyattan PEPE ile takas etti.
  • 0x24E3 kısa adresli balina ise 0.000008873 dolar seviyesinde 661 bin odalı PEPE tokeni satın aldı.
  • 0x895f kısa adresli balina ise Binance üzerinden 885 bin bölmesi PEPE satın alma satın alımı yaptı.
Efsanevi Analist Açıkladı: BTC ve Altcoinler İçin Bu 5 Gelişmeye Bakın!

Balinaların ilgisi ne anlama geliyor?

Bu yazının yazıldığı anlarda PEPE fiyatı 0.000008 dolardan işlem görüyor. Altcoin, mevcut durumda Dogecoin (DOGE) ve SHIB’in ardından dünyanın en büyük üçüncü meme coini konumunda.  PEPE, tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesinde daha düşük bir bölgeden işlem görüyor. Kripto para balinalarının PEPE’ye olan ilgisi, tokenin fiyatında bir yükseliş potansiyeli olduğunu gösteriyor olabilir. Balinalar, genellikle bir kripto paraya büyük miktarda yatırım yapılmadan önce detaylı bir araştırma yapılır.

Bu nedenle, balinaların PEPE’ye olan ilgisi, tokenin teknik ve temel analizlerinin güçlü olup olmadığını gösterebiliyor. Ancak, her zaman olduğu gibi, kripto paranın bulunduğu yerde kesin bir şey yoktur. PEPE fiyatının yukarı veya aşağı gitmesi çeşitli faktörlere bağlı olabiliyor. Yatırımcılar, herhangi bir yatırımın ertelenmesinden önce kendi araştırmalarını yapmalı ve risklerini değerlendirmelidirler.

Bitcoin Fiyatı Bu Sebeple Düşerken O 4 Altcoin Sıçradı!

Diğer balina hareketleri neye işaret ediyor?

Bu sırada, on-chain veriler diğer kripto para balinalarının hareketlerini gözler önüne seriyor.

  • MKR Balinaları Coinbase’den Çıkış Yapıyor: 12 Mayıs’ta The Data Nerd’ün izlemelerine göre, dün 2 yeni paket toplamda 2.677 MKR (yaklaşık 7.13 milyon dolar) Coinbase’den dikkat çekti.
  • ENA Yatırımcısı Zarara Uğradı: 11 Mayıs’ta, @ai_9684xtpa’nın izlemelerine göre, üç hafta önce Ethena‘ya 2.77 milyon ENA yatıran 0x860…B06AE adresli yatırımcı, tüm ENA’larını Binance’e aktardı. Yatırımcı tüm ENA’larını satmış olsaydı, 224.000 evde bir kayıp gerçekleşecekti.
  • Vladilena.eth, WeETH’yi ETH’ye Dönüştürdü: 12 Mayıs’ta, @ai_9684xtpa’nın izlemelerine göre, vladilena.eth 4 saat önce Zircult’tan 1930 WeETH çekti. Ardından varlıklarını 2000 ETH’ye dönüştürdü ve Binance’e yatırdı. İşlemin değeri 5.84 milyon dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kripto Balinaları PEPE Coin ve Bu Kriptoyu Topluyor: Bu 2’sini Satıyor