Bitcoin Düşerken Balinalar SHIB ve Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!

Bitcoin Düşerken Balinalar SHIB ve Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!
Bitcoin Düşerken Balinalar SHIB ve Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sektörler arasında piyasa oynaklığının görüldüğü bir yılda, kripto balinaları artan bir heyecan sergileyip SHIB ve bu 4 altcoin’den alıyor.

Cardano (ADA) balinaları satın alıyor

Cardano için verilerdeki beş günlük boşluğu göz ardı eden ADA, Şubat ayından bu yana kripto balinalarından önemli bir ilgi olduğunu gösteren büyük bir artış yaşadı.

Hex (HEX) yükseliş eğilimini koruyor

Richard Heart’ın bebeği Hex, kripto dünyasında çok tartışma konusu oldu. Buna rağmen, 9 Şubat hariç dün meydana gelen en yüksek balina işlemleri seviyesi ve o gün orta büyüklükte bir düzeltme ile tırmanmaya devam ediyor. Ayrıca denilene göre birkaç gün daha tarihin tekerrür etmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Kripto balinaları Paxos (USDP) nakit alıyor mu?

Paxos Standard’ın sahip olduğu BUSD stablecoin’ine karşı son SEC davası, varlık ticaretinde önemli değişimlere neden oldu. Paxos Standard’taki büyük artışlar bu davaya atfedilebilir ve bu sorunla ilgili daha fazla haber çıktıkça dalgalanmaların devam etmesi muhtemeldir.

Sandbox (SAND) alım baskısıyla yükseliyor

Sandbox, fiyatlarda önemli bir artışla dikkatleri üzerine çekerek kendi başına gözyaşı döktü. Son zamanlarda, fiyatlar artmaya devam ederken, son üç aydaki üçüncü en yüksek kripto balina artışına işaret etti. Bu, kısa vadeli bir düzeltme olasılığını artırabilir.

Kripto balina hareketleri, balina aktivite artışlarının öne çıkmasına bağlı olarak fiyatların yönünü tersine çevirme olasılığı ile piyasaları değiştirmeye devam ediyor.

SHIB balinası lansman yaklaşırken alım yaptı

Gizemli bir Shiba Inu (SHIB) balinası, cüzdanına sürekli olarak yeni tokenler ekliyor, öyle ki sadece 10 gün içinde 384 milyardan fazla SHIB ekledi ve şimdi 255 milyon dolardan fazla değerinde meme coini elinde tutuyor.

Ethereum blockchain verilerine göre, balina şu anda 19.4 trilyondan fazla tokene sahip. Blockchain arabirimi Zerion’dan alınan veriler, balinanın zaman içinde bir dizi işlem yoluyla hit Shiba Inu varlıklarını kademeli olarak artırdığını ve satış yapmadığını gösteriyor. Kriptokoin.com verilerine göre SHIB son 24 saat içerisinde %5 düşüşle 0.000012 dolardan işlem görmektedir.

Blockchain verileri, SHIB’in balinanın 300 milyon dolardan fazla değerinde tokene sahip olduğu ETH’nin ardından balinanın en büyük ikinci kripto para birimi olduğunu gösteriyor. SHIB’in arkasında balinanın 60 milyon dolarlık Polygon (MATIC), 15 milyon dolarlık Chainlink (LINK), 9 milyon dolarlık Compound (COMP) ve 5,6 milyon dolarlık Uniswap’in UNIS tokeni var. Balina ayrıca Avalanche ağında 16,8 milyon dolar değerinde AVAX’a sahiptir.

SHIB tutucuları artış gösterdi

Ethereum’da memlerden ilham alan kripto para birimi SHIB’yi tutan toplam adres sayısı, projenin katman-2 ölçekleme çözümü Shibarium’un beklenen lansmanından önce 1,3 milyonu aştı. Özellikle Shiba Inu yatırımcıları, Coinbase’deki kullanıcıların meme’den ilham alan kripto para birimini satmadan veya harici bir adrese taşımadan önce ellerinde tuttukları ortalama süre 230 günü aştığı için toplu satış yapmayı planlamadıklarını gösterdiler.

Shiba Inu sahiplerinin sayısı, diğer önemli iyileştirmelerin yanı sıra daha düşük maliyetle daha hızlı işlemler sağlayarak Shiba Inu ekosistemini iyileştirmeyi amaçlayan yakında çıkacak bir katman-2 çözümü olan Shibarium’un beklenen lansmanından önce artıyor. Bununla birlikte, Shibarium’un piyasaya sürülmesi ve kullanımıyla ilgili hala pek çok soru var.

Shibarium, Shibarium ekosistemindeki işlemleri işlemek için Ethereum ile birlikte çalışacak. Shiba Inu ekosisteminin şu anda Shibarium zincirinde işlemek için Ethereum’a getirdiği işlem yükünün büyük bir kısmını alacaktır.

Ayrıca katman-2, arzı azaltmak ve fiyatı artırmaya yardımcı olmak için tokenleri dolaşımdan kaldıracaktır. Bu, ölü Cüzdanlar olarak da adlandırılan bir token yakma mekanizması olarak bilinir. Shibarium, SHIB’i yakacak ve işlemler için BONE gerektirecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Düşerken Balinalar SHIB ve Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!