Bu 3 Altcoin Bir Anda Harekete Geçirildi! Satış Mı Gelecek?

Bu 3 Altcoin Bir Anda Harekete Geçirildi! Satış Mı Gelecek
Bu 3 Altcoin Bir Anda Harekete Geçirildi! Satış Mı Gelecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında dalgalanmalar devam ederken üç altcoin için önemli hamleler meydana gelmiş durumda. MKR, ARKM ve LDO’da dikkat çeken hareketler var. Detaylara hep birlikte bakalım.

Altcoin MKR’de yükseliş duruşu

Balina adresi 0x509, altcoin MKR içeren önemli işlemler yapıyor. Buna göre bu da token üzerinde bir yükseliş duruşu olduğunu gösteriyor. Sadece 13 saat önce 0x509 adresi Binance’den 1.339 dolar karşılığında 324 MKR (434.000 dolara eşdeğer) çekti. Bu hareket, balina geçen hafta meydana gelen son yerel düşüş sırasında toplam 2.070 MKR (2,82 milyon dolara eşdeğer) biriktirdiği için kayda değer bir eğilim izliyor.

Başka bir balina olan 0xff3, Wintermute aracılığıyla Binance’e aktif olarak ARKM tokenleri yatırıyor. Bundan 17 saat önce gerçekleşen son işlemde 0xff3, 663.000 dolar değerinde 2 milyon altcoin ARKM token yatırdı. Cüzdan geçtiğimiz hafta boyunca 1,395 milyon dolara eşdeğer toplam 4,15 milyon ARKM token yatırdığı için bu faaliyet tutarlı bir model izliyor. İlginç bir şekilde, bu balina iki hafta önce Arkham Ecosystem Fund Wallet’tan bir alım yapmıştı. Buna göre 25,73 milyon altcoin ARKM token (10,67 milyon dolar değerinde) almıştı. Son hamle bu tokena güçlü bir ilgi olduğunu gösteriyor.

What is baleen? - Whale & Dolphin Conservation Australia

LDO tokenlerinde yeni cüzdan etkinliği

Son 24 saat içinde @0xNerdBot, LDO tokenleri için yeni cüzdanlarda olağandışı alım hacmi tespit etti. Lido DAO token (LDO) piyasasındaki bu ilgi çekici faaliyet dikkat çekiyor. Ayrıca traderlar ve yatırımcılar arasında artan bir ilgi düzeyini gösteriyor. Diğer taraftan muhtemelen bir yükseliş hissine işaret ediyor. Başka bir cüzdan olan Fresh 0xac4, sadece 2 saat önce kayda değer bir hamle yaptı. Buna göre Binance’den 2,85 milyon dolar değerinde 1,88 milyon altcoin LDO token çekti. Bu işlemler altcoin LDO token piyasasındaki dinamik aktiviteye işaret ediyor. Ayrıca piyasa katılımcıları LDO fiyatlarının gelecekteki potansiyel yönü hakkında fikir edinmek için bu gelişmeleri yakından izliyor.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda kripto para piyasasındaki balina faaliyetleri genellikle bir duyarlılık barometresi görevi görüyor. Ayrıca piyasa dinamiklerini etkileyebilir. Altcoin MKR, ARKM ve LDO tokenlerini içeren son hamleler ilginin arttığına işaret ediyor. Ayrıca bu işlemlerin sonuçları traderlar ve yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor. Kripto piyasası gelişmeye devam ederken, bu tür balina faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak önemli elbette. Ayrıca bilinçli yatırım kararları almak için de balina hareketlerini takip etmek gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Bu 3 Altcoin Bir Anda Harekete Geçirildi! Satış Mı Gelecek?