Reklamı kapat

En Büyük Balinaların Sepeti LINK ve Bu 7 Altcoin ile Dolu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 hafta önce
13 görüntülenme
Balinaların Sepeti LINK ve 7 Altcoin ile Dolu

WhaleStats tarafından sağlanan güncel veriler, Ethereum balinanın son piyasa koşulları ortasında LINK ve SHIB gibi tipik tokenleri tutmaya devam ettiğini gösteriyor.

Devasa bir Ethereum balinası, 655 milyar SHIB satın aldı

Balina izleme botlarının radarına takılan devasa bir yatırımcı, son 24 saat içinde 655,75 milyar SHIB topladı. Etherscan.io verilerine göre, yedinci en büyük Shiba Inu balinası, gün üç farklı işlemle 6.11 milyon dolar değerinde SHIB satın aldı.

Balina daha sonra küçük bir satın alımla cüzdanına 2.55 milyar SHIB daha ekledi. Yedinci en büyük Shiba Inu yatırımcısı şu anda 17.59 trilyon SHIB tutuyor. Bu da fiat bazında 164.46 milyon dolar anlamına geliyor.

Ethereum balinaları LINK ve bu altcoin’leri tutuyor

SHIB ayrıca Ethereum balinaları arasında da ilk sıradaydı. Meme token, en büyük 5000 Ethereum balinasının hala en büyük yatırımı. WhaleStats’a göre bu balinaların şu anda 75.28 milyon doları değerinde SHIB tokeni var. Diğer altcoin’ler ve dolar pozisyonları şu şekilde:

  1. Shiba ınu (SHIB) – 75 milyon dolar
  2. Maker (MKR) – 58 milyon dolar
  3. Uniswap (UNI) – 50 milyon dolar
  4. Locus (LOCUS) – 43 milyon dolar
  5. BitDAO (BIT) – 39 milyon dolar
  6. Bitpanda (BEST) – 33 milyon dolar
  7. Chainlink (LINK) – 31 milyon dolar
  8. Chiliz (CHZ) – 29 milyon dolar

En büyük 8 hodl olan Chiliz, yaklaşan dünya kupasını bekliyor

Listeden özellikle Chiliz (CHZ), taraftarların 2022 FIFA Dünya Kupası hazırlıklarının neden olduğu fon tokenlere yönelik artan talebin doğrudan bir sonucu olarak popülaritesinde bir artış görüyor. En son CoinMarketCap topluluğu fiyat tahminleri, topluluğunun Chiliz’de Aralık’a kadar 0,2035 dolardan işlem göreceğini öngörüyor.

Spesifik olarak, bu sonuçlar, CoinMarketCap üzerinde kullanılan 327 oya dayanıyor. Topluluk tahminleri, CHZ’nin mevcut fiyatına kıyasla -%9,57 düşeceğini öngörüyor. Son dört aydaki önceki tahminlere dayanarak, seçmenler CHZ tokeninin medyan fiyatını tahmin etmede %88,7’lik bir doğruluğa sahipken, 6 ay boyunca toplanan veriler %65,14’lük bir tarihsel doğruluk gösteriyor.

Bu arada Katar, 20 Kasım’da 2022 FIFA Dünya Kupası’nın başlangıcına ev sahipliği yapacak. Etkinlikten 9 gün önce, uluslararası taraflar ve taraftarlar faaliyetlerini hızlandırmaya başladı. Chiliz, spor hayranlarını güçlendirmek ve etkileşimi arttırmak üzere tasarlanmış bir fon tokendir. 2022 FIFA Dünya Kupası yaklaşırken, CHZ ve fan tokenler ivme kazanıyor. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Chiliz şu anda 0.2238 dolardan işlem görüyor. Son 24 saate göre nispeten sabit kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Tarihe Dikkat: Temcilciler Meclisi Kripto Paralar İçin Toplanıyor!
Bu Tarihe Dikkat: Temcilciler Meclisi Kripto Paralar İçin Toplanıyor! ABD Meclis Komitesi FTX’in çöküşüyle ilgili bir duruşmaya hazırlanıyor. Toplantıda kripto paralar ve düzenlemelere yönelik başlıklar yer alacak. ABD, iflas hakkında FTX’den daha fazla bilgi almak istiyor Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi, FTX ve ilgili kuruluşlardan bilgi...
Buğra Çağlar 3 hafta önce