Bank of America Bu Altcoin’leri Seçti: Onların Yılı!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
1.230 görüntülenme
Bank of America Bu Altcoin'leri Seçti: Onların Yılı!

Raporda, bankanın akıllı sözleşme özellikli altcoin için büyüme stokları ile benzer risklere maruz kalan büyüme varlıkları olarak gördüğü belirtildi.

Bankanın seçtiği altcoin

Bank of America (BAC) Cuma günkü bir raporda, kripto para piyasasının bu yıl çoğu kişinin beklediğinden çok daha iyi bir başlangıç ​​yaptığını ve token evreninin yılbaşından bugüne kadar %42 artışla 1,1 trilyon dolara ulaştığını söyledi. Raporda, ‘fayda sağlayan tokenler, meme ve yönetişim tokenlerinden daha iyi performans gösteren nakit akışı çağrısıyla 2023’ün token fiyat farklılığının yılı olmasını bekliyoruz’ denildi.

Banka, geliştiricilerin uygulamalar geliştirebileceği akıllı sözleşme özellikli blockchain platformlarına güç veren kripto para birimlerini, büyüme stoklarıyla aynı risklere maruz kalan büyüme varlıkları olarak görüyor. Bu kriptoların ve küçük hacimli likit tokenlerin bu yılki ralliye öncülük ettiğini belirtiyor. Bankanın bahsettiği tokenlerin bir örnek listesi ise şu şekildedir:

Bank of America stratejistleri, güçlü ekonomik veriler bir durgunluğun zamanlamasını geciktirdiği için büyüme konusunda temkinli olmaya devam ediyor, ancak bu aynı zamanda ‘reflasyon ve ek oran artışları için potansiyele işaret ediyor.’

Analistler Alkesh Shah ve Andrew Moss, ‘Ocak ayındaki risk varlığı rallisinin kısmen açık kapama ve ortalama geri dönüşten kaynaklandığı göz önüne alındığında, muhtemelen daha uzun süre daha yüksek oran ortamı büyüme ve dolayısıyla kripto paralar için baskı oluşturabilir’ diye yazdı. Kısa pozisyon, bir fiyatın düşeceğine dair bahis oynamanın bir yoludur. Bir yatırımcı bir menkul kıymeti ödünç alır ve fiyatının düşeceğini umarak satar. Daha sonra güvenliği geri satın alırlar ve borç verene iade ederler. Ortalamaya dönüş, finansta kullanılan ve varlık fiyatlarının uzun vadeli ortalama veya ortalama seviyelerine geri dönme eğiliminde olduğunu öne süren bir teoridir.

Akıllı sözleşme özelliği olan Filecoin gelişme kaydetti

Filecoin (FIL), ağ üzerinde akıllı sözleşmeler sunacak bir yazılım platformunun lansmanını duyurdu. Yazılım platformu Filecoin Virtual Machine (FVM) olarak adlandırıldı ve geliştiricilerin Filecoin (FIL) ağında merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına izin verecek. Yaklaşan bu yazılım platformuyla ilgili haberler, Filecoin (FIL) etrafında olumlu duygular oluşturdu.

Filecoin’in (FIL) fiyatı son birkaç hafta içinde oldukça dalgalı durumda. Kriptokoin.com verilerine göre Filecoin (FIL) fiyatı son 30 günde %26 artış gösterdi. Ancak Filecoin (FIL) son 1 hafta içerisinde %22’lik kayıp gösterdi. Şu anda Filecoin (FIL) 6.68 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ünlü Borsa Bu Altcoin İçin Uyardı: Fiyat Çöküyor!
Ünlü Borsa Bu Altcoin İçin Uyardı: Fiyat Çöküyor! Ünlü borsa, bu altcoin projesinin piyasayı manipüle ederek önemli fiyat dalgalanmalarına neden olduğunu belirten bir duyuru yayınladı. Kriptokoin.com olarak bu altcoin için borsanın verdiği uyarıları sizler için derledik. Bu altcoin için uyarı geldi Önde gelen kripto para...
Emre Borsan 4 hafta önce