Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi!

alt season 1
alt season 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasa değeri, BTC ve altcoin fiyatlarının son birkaç saat içinde sert bir şekilde düşmesinden sonra 1.8 trilyon dolara düştü. Nispeten olumlu Cumartesi gününden sonra, ayılar piyasaya geri döndü ve Bitcoin’i 41.000 doların altına itti. ETH 2.800 doların altına düştü ve alternatif kripto paralar da kötü bir şekilde zarar gördü. BTC, yeni bir dizi Çin yasak bildirisinin ortaya çıktığı Cuma gününe kadar iyi performans gösteriyordu. Birkaç dakika içinde, Bitcoin 45.000 dolardan 41.000 doların altına düştü. Bu sırada bir analist, performansıyla öne çıkabileceğini düşündüğü 5 altcoin’i paylaştı.

Piyasa düşüş yaşadı: İşte olanlar

BTC Cumartesi gününü, fiyatını bir miktar kurtarmak için kullandı ve 43.000 doların üzerine çıktı. Ancak bu çaba kısa ömürlü oldu çünkü neredeyse hemen bu seviyenin altına çekildi. Ayılar bir kez daha kontrolü tekrar ele geçirmeden önce neredeyse bir gün boyunca 42.000 dolar civarında işlem gördü. Bu sefer, kripto para birimi 40.800 dolara kadar düştü. Şu an itibariyle toparlandı ve birkaç yüz doları toparladı, ancak gün içinde hala yaklaşık %1.3 düştü. Bitcoin’in piyasa değeri yeniden 800 milyar doların altına düştü.

Ünlü Milyarder: Bitcoin ve Bu 3 Altcoin İçin Sıradaki Bu!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, altcoin’ler ise, liderlerinden bile daha kötü durumda. Ethereum dünden bu yana %3 daha değer kaybetti ve 2.800 doların oldukça altında. Dün yeşil renkteki tek büyük altcoin olan Cardano, bugün %5 düşüşle 2.17 dolarlık yerel düşük seviyeleri gördü.

Analist, iyi performans beklediği altcoin projelerini açıkladı

Bu sırada The Crypto Dog olarak tanınan bir kripto para analisti, dün attığı bir tweet’inde “her zaman daha iyi performans gösterebileceğini düşündüğü bir avuç altcoin’i izlediğini” açıkladı. The Crypto Dog; Cardano (ADA), Tezos (XTZ), Fantom (FTM), “belki” Cosmos (ATOM) ve Algorand’a (ALGO) dikkat çekti.

Yazım sırasında ADA, yüzde 4.9’luk bir kayıp ile 2.24 dolardan el değiştiriyor. XTZ yüzde 7’lik bir düşüş ile 6.77 dolardan,  FTM yüzde 10’luk bir kayıp ile 1.20 dolardan işlem görüyor. Analistin “belki” diyerek dikkat çektiği iki altcoin, ATOM ve ALGO ise sırasıyla 38.24 dolar ve 1.67 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi!

Yorumlar kapalı.