Başarılı Analist “Ralliye Hazırlanın!” Dedi ve Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahminini Açıkladı

Ünlü Analist İzleme Listesini Açıkladı: Bu 10 Altcoin Var!
Ünlü Analist İzleme Listesini Açıkladı: Bu 10 Altcoin Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Başarılı analist Michael Van De Poppe’ye göre, 2020’nin ilk çeyreği, altcoin’ler için iyi bir dönem olabilir.

Michael Van de Poppe: Ethereum, Ripple ve diğer altcoin’ler için büyük bir kopuş olabilir!

Hem Ethereum hem de XRP, en büyük iki alternatif kripto para birimi ancak her ikisi de 2019’da kırmızı bölgede sona erdi.  Amsterdamlı kripto para birimi analisti Michael van de Poppe, 2020’nin bir önceki yıl boyunca mücadele eden alternatif kripto para birimleri için yüksek bir notla başlayabileceğine inanıyor.

Michael Van de Poppe, Ethereum’un tarihsel olarak yıl başından beri toplanma eğiliminde olduğuna dikkat çekiyor. Örneğin, ETH fiyatı Şubat ayında Bitcoin yükselişteyken  yüzde 52’den fazla arttı.  Bu nedenle, Ethereum’un 2020’de ilk çeyrek kazanan serisine devam edebileceğine inanmak için birçok neden var. Diğer üst altcoin’ler analiste göre, Ether’in gücünü azaltabilir ve önemli kazançlar sağlayabilir.    

Tone Vays, Bitcoin’in egemenliğinin yüzde 98’e kadar ulaşabileceğinden emin görünüyor

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, XRP ve Stellar (XLM), 2019’un en kötü performans gösteren kripto paraları oldu ve sırasıyla değerlerinin yüzde 39’unu ve yüzde 50’sini kaybettiler. Trader ve analistler ayrıca altcoin’lerin baskınlığının genellikle ilk çeyrekte dibe vurduğunu belirtiyor. Bu analiste göre, paranın Bitcoin’den daha küçük kripto para birimlerine geçebileceği anlamına geliyor. 

CoinStats verilerine göre, BTC’nin baskın döneminde hakimiyet endeksi yüzde 68’in hemen üzerinde kalmasıyla fiyat 7.195 dolardan el değiştiriyor. Karşılaştırma için, önde gelen kripto para birimi 2019’un başındaki toplam piyasa değerinin sadece yüzde 52’sinden sorumluydu. Ancak, Wall Street analisti Tone Vays, Bitcoin’in egemenliğinin yüzde 98’e kadar ulaşabileceğinden emin görünüyor.  Bitcoin’le ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Bugün Bir Sürpriz Yapabilir Mi? Ünlü Analist Açıklıyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Başarılı Analist “Ralliye Hazırlanın!” Dedi ve Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahminini Açıkladı