Reklamı kapat

Beats Kulaklıklarının Yaratıcısından 300 Milyon Dolarlık ICO!

Mert Kaya
Mert Kaya 1 Haziran 2018
0 görüntülenme

Beats kulaklıklarının yaratıcısı ve aynı zamanda kulaklık üreticisi şirket Monster Products, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu‘na (SEC) kamuya açık belgeler sunarak bir ICO başlatmayı hedeflediklerini bildirdi.

SEC dosyalarına göre Monster, Monster Money Tokens (MMNY) satarak 300 Milyon Dolar toplamayı hedefliyor. Son yıllarda finansal sorunlar yaşayan şirket ICO‘dan gelen parayla Monster Money Network isminde Ethereum tabanlı bir e-ticaret platformu kuracak.

Monster Money Network isimli ağın geliştirilmesi planlara göre üç aşamadan oluşacak. İlk aşamada platform sadece temel bir ödeme sistemi olacakken, ikinci aşamada mikro ödemelerin minimum komisyonla  ödenmesini sağlayacak bir off-chain platformu oluşturulacak. Son aşamada ise Monster tam fonksiyonlu blokzincir ağını şirketin tedarik zinciri yönetimi, bodro hizmetleri, pazarlama ve muhasebe gibi ana operasyonlarına entegre edecek.

Her ne kadar iddialı bir plan olsa da 1978 yılında kurulmuş olan Monster şirketinin bu girişimin yeniden şirketi canlandıracağına ve dünyanın en büyük e-ticaret devleriyle rekabet etmesine olanak sağlayacağına güveni sonsuz.

Bir yıl sürmesi planlanan ICO’da şirket 500 milyon MMNY tokenının 300 milyonunu 1 Dolarlık sabit fiyattan satışa sunacak.

Şirket aynı zamanda 75 milyon adet hisse senedini de halka arz edecek. Monster Products eğer e-ticaret platformunda her şey yolunda gitmezse yatırımcıların tokenlarını 1:4 oranında hisse senedine dönüştürmelerine olanak sağlayacak.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Blokzincir Fitness Uygulaması Lympo, NBA Devi Dallas Mavericks’e Sponsor Oldu! İnsanları spor ve daha sağlıklı bir yaşam için motive etmeyi amaçlayan blokzincir tabanlı uygulama Lympo, dünyanın en büyük profesyonel basketbol ligi NBA’de mücadele veren Dallas Mavericks ile bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Bu üç yıllık anlaşmaya göre...
Mert Kaya 1 Haziran 2018