Beni Satın Al Çığlıkları Atan 4 Altcoin

Beni Satın Al Çığlıkları Atan 4 Altcoin
Beni Satın Al Çığlıkları Atan 4 Altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında son dönemlerde durgunluk hakim. Diğer taraftan ileriye dönük olarak kimi kripto para birimleri için beklentiler var. Satın al çığlıkları atan dört altcoin’e yer vereceğiz.

Altcoin Chainlink

Altcoin Chainlink Eylül 22’de düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktı. Buna göre yakın vadede potansiyel bir trend değişikliğine işaret ediyor.

Hareketli ortalamalar altcoin için bir yükseliş geçişini tamamladı. Ayrıca RSI pozitif bölgede yer alıyor. Diğer taraftan bu da alıcıların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Herhangi bir düzeltmede, boğaların 20 günlük EMA’ya (6,55 dolara) kadar olan düşüşleri satın alması muhtemel. Bu seviyeden güçlü bir toparlanma, rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya doğru bir duyarlılık değişikliğine işaret edecek.

Boğalar daha sonra yukarı hareketi 8 dolara ve sonunda 8,50 dolara kadar uzatmaya çalışacak. Ayılar yukarı hareketi önlemek istiyorsa, altcoin LINK/USDT kurunu 20 günlük EMA’nın altına düşürmek ve sürdürmek zorunda kalacak.

Altcoin

Her iki hareketli ortalama da 4 saatlik grafikte yukarı eğimli. Ayrıca RSI pozitif bölgede. Boğalar 20-EMA’ya kadar olan düşüşleri satın alıyor. Bu da olumlu bir duyguya işaret ediyor. Altcoin LINK fiyatı 20-EMA’dan toparlanırsa, 7,60 dolar izlenecek yukarı yönlü hedef olacak. Bu varsayımın aksine, Chainlink’in fiyatı düşmeye devam eder ve 20-EMA’nın altına kayarsa, boğalar tarafından kar realizasyonuna işaret edecek. LINK daha sonra düşüş trendi çizgisinden kopma seviyesini yeniden test edecek. Ayıların kontrolü tekrar ele alabilmesi için fiyatı 6,60 doların altına düşürmesi gerekecek.

Altcoin Maker

Altcoin MKR  21 Eylül’de 1.370 dolardaki genel dirençten aşağı döndü. 20 günlük EMA (1.226 dolar) aşağı yönde izlenmesi gereken destek. Fiyat bu seviyeden toparlanırsa, daha düşük seviyelerin alıcıları çekmeye devam ettiğini gösterecek. Boğalar daha sonra MKR fiyatını genel direncin üzerine çıkarmak için bir girişimde daha bulunacak. Bunu başarabilirlerse, MKR/USDT kuru 1.759 dolara doğru hızlanacak. Tersine, ayılar fiyatı 20 günlük EMA’nın altına düşürürse, yükseliş momentumunun zayıfladığını gösterecek. Bu da pariteyi birkaç gün boyunca 980 dolar ile 1.370 dolar arasında tutacak.

Dört saatlik grafikteki hareketli ortalamalar düzleşti. Ayrıca RSI orta noktanın hemen altında yer alıyor. Buna göre bu da arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Alıcılar fiyatı 1.306 doların üzerine çıkarırsa, altcoin MKR fiyatı 1.370 dolara doğru fırlayacak. Bunun yerine, fiyat düşer ve 1.264 doların altına inerse, satış baskısının arttığını gösterecek. Bu da 1.225 dolara doğru bir düşüşün önünü açacak. Bu desteğin altına inilmesi kısa vadeli avantajı ayıların lehine çevirecek.

Arbitrum düşüş trendinde

Altcoin Arbitrum (ARB) düşüş trendinde. Ayılar 20 günlük EMA’ya (0,85 dolar) yükselişlerde satış yapıyor. Ancak boğaların çok fazla zemin bırakmamış olması olumlu bir işaret. Bu, boğaların daha yüksek bir hareket bekledikleri için pozisyonlarını korumaya çalıştıklarını gösteriyor.

RSI 40’ın üzerine çıkarak momentumun kademeli olarak olumluya döndüğünü gösteriyor. Alıcıların fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarması, sürekli bir toparlanmanın başladığını gösterecek. Altcoin ARB/USDT kuru önce 50 günlük SMA’ya (0,95 dolar) ve ardından 1,04 dolara yükselecek. Aşağı yönde destek 0,80 dolar ve ardından 0,78 dolar. Satıcıların, 0,74 dolar civarındaki desteğin yeniden test edilmesine yer açmak için ARB fiyatını bu bölgenin altına çekmesi gerekecek. Bu seviyenin altında bir kırılma, düşüş trendinin yeniden başladığını gösterecek.

Altcoin

4 saatlik grafik, ayıların rallileri düşüş aşaması çizgisine doğru sattığını gösteriyor. Ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına çekti. Ancak ARB fiyatı 0,81 dolarlık anlık desteğin altına düşüremedi. Bu, boğaların daha yüksek bir düşük seviye oluşturmaya çalıştığını gösteriyor. Alıcılar yine fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, altcoin Arbitrum fiyatının 1 dolar psikolojik seviyesine doğru güçlü bir toparlanma başlatması muhtemel. Aksine, 0,81 doların altındaki bir kırılma ARB fiyatını 0,78 dolara ve ardından 0,74 dolara çekecek.

Theta Network

Altcoin THETA’nın 23 Eylül’de 20 günlük EMA’nın (0,61 doların) üzerine çıkması, boğaların arzı emdiğini ve bir geri dönüş girişiminde bulunduğunu gösteriyor.

Ayılar fiyatı 50 günlük SMA’nın (0,64 doların) altına çekti. Ancak boğaların 20 günlük EMA’yı savunması bekletiler dahilinde. Altcoin THETA fiyatı mevcut seviyeden yükselir ve 50 günlük SMA’nın üzerine çıkarsa, 0,70 doların yeniden test edilmesi olasılığını artıracak. Bu göz önünde bulundurulması gereken önemli bir seviye. Çünkü ölçeklendirilirse altcoin THETA/USDT kuru 0,76 dolara ulaşacak. Bu olumlu görüş, fiyatın düşmesi ve 20 günlük EMA’nın altına inmesi durumunda yakın vadede geçersiz olacak. Buna göre bu da 0,57 dolarlık potansiyel bir yeniden test için kapıyı açacak.

Altcoin

4 saatlik grafik, ayıların 0,65 dolarlıkk genel direnci koruduğunu gösteriyor. Alıcılar yükseliş momentumunu sürdürmek istiyorsa altcoin THETA fiyatını 0,65 doların üzerine çıkarmaları gerekecek. Bunu yaparlarsa, paritenin 0,70 dolara doğru yeni bir yükseliş hareketi başlatması muhtemel. 20 günlük EMA, aşağı yönde izlenmesi gereken önemli bir destek. Kriptokoin.com olarak baktığımızda ayılar fiyatı bu desteğin altına düşürürse, boğaların pozisyonlarını kapattığını gösterecek. Parite daha sonra 0,58 dolar desteğine doğru inecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Beni Satın Al Çığlıkları Atan 4 Altcoin