Bernstein: Yeni Kripto Döngüsü Bu Altcoin’e Bağlı Olacak!

Bernstein: Yeni Kripto Döngüsü Bu Altcoin'e Bağlı Olacak!
Bernstein: Yeni Kripto Döngüsü Bu Altcoin'e Bağlı Olacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerikan özel servet yönetimi şirketi Bernstein, Pazartesi günkü bir araştırma raporunda, yeni kripto döngüsünün bu altcoin’e bağlı olacağını söyledi.

Bernstein’a göre sıradaki ralli için önemli rol oynayan altcoin projesi

Bernstein yeni bir araştırma raporunda, sıfır getirili banka mevduatları üzerindeki baskının devam etmesini beklendiğini paylaştı. Firma analistleri, bunun Ethereum (ETH) getirilerini daha cazip hale getirdiğini söylüyor.

Analistler Gautam Chhugani ve Manas Agrawal’a göre, şu anda banka mevduatlarından ABD Hazine para piyasalarına kaçış söz konusu. Ancak uzmanlar, ETH getiri ekonomisi daha yaygın hale geldikçe, kriptolara yönelik talebin artacağını öne sürüyor.

Ethereum Opsiyonları Kapanıyor Fiyat Nasıl Etkilenir

Rapor ayrıca, yüksek getirilerin yatırımcılar için birincil tercih olduğundan bahsetti. Ancak, bunların çoğunluğu şu anda ABD doları gibi fiat para birimlerinin kontrolünde.

Öte yandan, Ethereum ağ katılımcıları olan validedirler kurulum için yaklaşık bir aylık bekleme süresi görüyor. Notta, “Oranlarda düşüşe ve ABD dolarının değer kaybetmesine yol açan herhangi bir sert iniş, ETH cinsinden ETH getirilerini anında son derece çekici hale getirecek” yazıyor. Ether getirisi ETH olarak ifade edilmektedir. Ağ son yükselmelerle deflasyonist kalmaya devam ediyor.

“Yeni kripto döngüsü bu sefer verimle ilgili olacak”

Analistler, bu getirilerin hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar tarafından artan bir şekilde benimsendiğini görmeye devam eden Ethereum ekosistem etkinliği ile doğrudan bağlantılı olduğunu yazdı.

Raporda, “Yeni kripto kripto döngüsü bu sefer verimle ilgili olacak. Ethereum kazandığı her şeyi stake yapanlarla paylaşıyor. Ayrıca para politikasını sulandırmıyor” yazıyor.

32 Finans Uzmanından Ethereum Fiyat Tahminleri

Bernstein, Şanghay yükseltmesinden sonra Ether staking eğilimlerinin beklentileri aştığını söyledi. Ayrıca, toplam ETH’nin yüzdesi olarak stake edilen ETH miktarının yükseltmeden bu yana %2’lik bir artışla yaklaşık %15’e ulaştığını ve arz fazlası endişelerini giderdiğini belitti.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız geçen haftaların Bernstein raporlarına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Lido ETH’leri serbest bırakmaya başladı

Sıcak bir gelişmede, yükseltme teklifinin onaylanmasının ardından Lido (LDO), 15 Mayıs’ta V2 dağıtımını başlattığını duyurdu.

V2 dağıtımıyla Lido, “kullanıcıların Ethereum’dan para çekme sorunları” olmak üzere iki temel bileşen sundu. Lido’ya göre bu özellik, Stake ETH sahiplerinin varlıklarını doğrudan Lido platformundan 1:1 oranında çekmelerini sağlayacak.

V2 yükseltmesiyle sunulan ikinci bileşen Staking Router idi. Bu bileşen, yeni Node Operatörleri için rampaların sorunsuz bir şekilde geliştirilmesine izin veren yenilikçi bir modüler altyapıdır. Lido ekibi bu noktada şunları yazdı:

Staking Router, Lido vizyonunun çekirdeği olarak hareket edecek: stake yapanların, geliştiricilerin ve node operatörlerinin sorunsuz işbirliği yapabileceği ve merkezi olmayan bir Ethereum’un geleceğini birlikte sürdürebileceği bir platform.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bernstein: Yeni Kripto Döngüsü Bu Altcoin’e Bağlı Olacak!