3 Kez Bilen Analist, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Duyurdu!

3 Kez Bilen Analist, Patlayacak Sıradaki Altcoin'i Duyurdu!
3 Kez Bilen Analist, Patlayacak Sıradaki Altcoin'i Duyurdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takip edilen bir kripto para analisti, XRP hakkında yorumlarını paylaştı. Altcoin fiyat hedefine ulaşana kadar XRP için yükseliş duruşuna olan inancını sürdürdüğünü söylüyor. İşte detaylar…

Analist, altcoin için takip ettiği aralıkları açıkladı

DonAlt, XRP’nin 0.40 dolarda kritik bir direnç kırdığını ve şu anda bulunduğu yer ile 0.60 dolar aralığı arasında çok az kaldığını söylüyor. Analist, XRP/USD paritesine işaret ederek bunun 0.40 dolarlık yüksek seviyeden çıktığına ve 0.50 dolarda durduğuna işaret ediyor. Daha geniş direncin 0.60 dolarda olduğunu söylüyor. Kısa vadede 0.40 doları kırmasının önemini vurgularken XRP’yi en az 0.60 doları görene kadar elde tutmayı savunmakta. Analist ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bu seviyelerin yakın olduğu ve ayrıca kripto para birimlerindeki son yeşil mumları da göz önüne alındığında, başka bir adım da var. Yükselişin geçersiz olması durumunda, toplam momentum kaybı ve/veya kırılma seviyelerinin altındaki hareket gözlemleniyor.

XRP, SEC davası nedeniyle gündemde

Geçen hafta DonAlt, Ripple Labs’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile açtığı davayı çevreleyen iyimserlik nedeniyle XRP’de çoğunlukla yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi davanın her iki tarafı da özet karar için başvurdu. Analist, 3 dolar kadar yüksek bir seviyeden bahsetti. Yani mevcut seviyelerin yaklaşık yüzde 650 üzerinde. DonAlt, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Genel olarak, XRP’yi SEC haberleri ısınana kadar tutmak istiyorum çünkü bu tür bir anlatıma işaret ediyor. Bu şeyi satın almak istememdeki faktörlerden biri ve aslında bu kadar uzun süredir altcoin’i elimde tutmam. Eğer davayı kazanırlarsa… Bence devasa bir yükseliş olacak… Dava Ripple lehine sonuçlanırsa, birçok insan coin’i yeniden alacak. Ben de o pump’ta satacağım… Bitcoin 21.000 dolarda sağlam görünüyorsa, coin’i 2 dolar veya 3 dolar değilse de 1 dolar olana kadar tutardım.

Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Görebilir

Analist, belirli seviyeleri doğru tahmin etmişti

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi analist, geçtiğimiz yıllarda, Mart ayında görülen 6.100 doları bildi.  Ayrıca, Ocak ayının başında Bitcoin’in yüzde 44 yükseleceğini doğru öngördü. 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi belirledi. Bu sırada XRP’nin  değeri yüzde 3.6’lık bir yükseliş ile 0.43 dolarda bulunmakta. Yani, analistin işaret ettiği 0.40 doların üzerinde kalmayı başarmış durumda. XRP, son 7 günde yüzde 10.2’lik bir yükseliş yaşadı. Yani, hafta bazında en çok yükselen büyük coin’lerden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Kez Bilen Analist, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Duyurdu!